Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (І квартал 2020 року)
ПК № 1 «Документи для роботи бухгалтера: Закон про бухоблік, НП(С)БО, план рахунків» (Січень)
Актуальна редакція Закону від 16.07.99 р. № 996-ХIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», усіх НП(С)БО, Плану рахунків та Інструкції щодо його застосування.
Для вашої зручності ми підготували алфавітний покажчик термінів НП(С)БО та перелік цінних документів і роз'яснень щодо практичного застосування кожного бухгалтерського стандарту.
Якісний друк для тривалого використання.
ПК № 2 «Нововведення законодавства – 2020: довідник бухгалтера» (Січень)
Українське законодавство давно не радує платників податків своєю стабільністю. Але 2020 рік стане рекордсменом – він розпочнеться з безлічі змін, унесених до Податкового кодексу та інших нормативних актів.
Ознайомитися з найбільш значними змінами вам допоможе це практичне керівництво.
ПК № 3 «ПДВ: податкова накладна та розрахунок коригування в різних ситуаціях» (Лютий)
ПДВ, по суті, найбільш штрафонебезпечний податок. Судіть самі: система електронного адміністрування дуже ускладнює процес виправлення помилок, допущених при оформленні господарських операцій та складанні податкових накладних і розрахунків коригування (далі – ПН і РК), а їх несвоєчасна реєстрація чревата штрафами в розмірі від 10 до 50 % суми ПДВ.
Щоб ви уникли фінансових санкцій, ми розповімо в цьому виданні, як оформити ПН і РК до них у різних ситуаціях та як виправити помилки в ПН.
ПК № 4 «Експорт, імпорт, ЗЕД-заборгованості» (Лютий)
Розібратися в нормах валютного законодавства не так просто: деякі положення постанов та інструкцій Нацбанку досить неоднозначні. Наприклад, нечітко прописано порядок проведення готівкових розрахунків в інвалюті.
У виданні ви знайдете практичні рекомендації щодо проведення розрахунків із нерезидентами, складання ЗЕД-контрактів, обліку іноземних інвестицій та ін.
ПК № 5 «РРО: нові правила застосування» (Березень)
2020 рік – рік революційних змін у сфері РРО. Серед новацій – розширення кола суб'єктів господарювання, які зобов'язані застосовувати РРО, спрощення порядку їх застосування. Також планується проведення розрахунків через програмний РРО. Головна мета внесених змін – детінізація розрахунків у сфері торгівлі та послуг. Але це ще не все. Передбачена зміна штрафних санкцій за порушення у сфері РРО.
Більшість змін набувають чинності з 19.04.20 р., але окремі норми – з 20 жовтня 2019 року.
Щоб допомогти вам у роботі із РРО, ми розповімо в цьому виданні:
• хто повинен буде застосовувати РРО;
• як зареєструвати програмний РРО та як із ним працювати;
• які нові заходи відповідальності передбачені за порушення у сфері РРО та ін.
ПК № 6 «Оренда нерухомості, автомобілів, землі: правові та облікові аспекти» (березень)
Операції з оренди – одні з найпоширеніших у бізнесі. Ми розповімо про порядок оформлення, обліку та оподаткування операційної оренди з позицій орендаря та орендодавця. При цьому розглянемо ситуації, коли сторонами договору оренди виступають юридичні та фізичні особи. Також приділимо увагу обліку фінансового лізингу.
Замовляйте прямо зараз!
Передплатіть практичні керівництва через редакцію:
• за номерами (044) 334-62-70, (056) 370-44-25, (067) 544-07-31;
• по електронній пошті product@balance.ua
Працюйте впевнено та без помилок!
Дивіться відео-анонси з корисною інформацією.
Новини за темою:
Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (ІV квартал 2019 року)