Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Стартував другий етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»!
1 жовтня 2020 р.

Стартував другий етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»!

Шановні учасники конкурсу! Повідомляємо всім, хто успішно пройшов перший етап тестування, що з 1 жовтня починається другий етап. Вас знову чекає тестування (потрібно відповісти на 15 запитань високого рівня складності, оцінка одного запитання – 10 балів). Із 1 жовтня запитання другого етапу будуть доступні в особистому кабінеті на сайті https://ua-award.uteka.ua.

Читати
Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Календар бухгалтера на листопад 2020 року
28 жовтня 2020 р.

Календар бухгалтера на листопад 2020 року

Пропонуємо вашій увазі календар подання податкової та статистичної звітності та сплати податків на листопад 2020 року. Завантажуйте і не пропустіть нічого важливого.

Читати
Анонс «Баланс-Агро» № 50, 2020
27 жовтня 2020 р.

Анонс «Баланс-Агро» № 50, 2020

А чи знаєте ви, що землі із цільовим призначенням «для ведення особистого селянського господарства» можна купувати?
Але не всі, а тільки ті, що отримані громадянами у процесі безплатної приватизації відповідно до ст. 121 Земельного кодексу. Землі для ведення ОСГ, що були набуті шляхом виділення в натурі земельних часток (паїв), отриманих колишніми членами сільськогосподарських колективних підприємств, знаходяться під мораторієм до 1 липня 2021 року.
Сільгосппідприємствам, що купують такі землі, варто звернути увагу на особливості оподаткування доходів фізосіб від продажу земель для ведення ОСГ. Адже в Податковому кодексі існує дві норми, відповідно до яких доходи від продажу земель, наданих для ведення особистого селянського господарства, звільняються від обкладення ПДВ.

Читати
Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів»
26 жовтня 2020 р.

Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів»

Питання вебінару:

1. Правила проведення інвентаризації.

2. Матеріальна відповідальність працівників. Чи треба залучати незалежного експерта з оцінки для визначення суми завданого збитку?

3. Інвентаризація основних засобів.

4. Інвентаризація запасів.

5. Інвентаризація коштів у касі та на рахунках у банках: оформлення та облік.

6. Інвентаризація розрахунків.

7. Інвентаризація витрат майбутніх періодів, резервів і забезпечень.

8. Інвентаризаційні описи та протоколи інвентаризаційної комісії: правила складання.

9. Інвентаризація за ініціативою податківців: коли та як проводиться. Чи можна проводити без присутності контролерів – що каже суд?

10. Відповідальність за непроведення інвентаризації.

11. Виправлення помилок у бухобліку, виявлених у ході інвентаризації.

Читати
Чи може медична сестра ЗЗСО викладати навчальні предмети
26 жовтня 2020 р.

Чи може медична сестра ЗЗСО викладати навчальні предмети

Читачі журналу «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» звертаються із запитанням: «Чи може медична сестра закладу загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) працювати на педагогічних посадах, зокрема викладати розділ «домедична допомога» предмета «захист Вітчизни», працювати асистентом учителя (тьютером) в інклюзивному класі, викладати предмет «охорона здоров’я»?». Причиною таких запитів є нововведення Закону від 16.01.20 р. № 463-IX «Про повну загальну середню освіту» (далі – Закон № 463), де зазначено, що вчителем може бути особа, яка має вищу освіту. Тобто не акцентується на тому, що ця освіта має бути лише педагогічною. Розберемося в цьому питанні.

Читати
Твій «Баланс-Агро» № 48-49, 2020
23 жовтня 2020 р.

Твій «Баланс-Агро» № 48-49, 2020

У спецвипуску «БАЛАНС-АГРО» № 48-49 ви знайдете максимум інформації, як правильно розрахувати суму таких виплат (у т. ч. у нестандартних ситуаціях), відобразити їх в обліку та звітності.
Адже неправильно розраховані та виплачені суми працівникам можуть призвести  як до штрафів за порушення трудового законодавства, так і до необґрунтованих витрат підприємства.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!