Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

З-й етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»: розробляємо план підтримки українських підприємств у період кризи!
29 жовтня 2020 р.

З-й етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»: розробляємо план підтримки українських підприємств у період кризи!

Шановні конкурсанти! 23 жовтня завершилися перші два етапи конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020» (онлайн-тестування на сайті http://ua-award.uteka.ua/). Із цього дня реєстрацію учасників конкурсу припинено.

Вітаємо тих учасників, які справилися з нашими тестовими завданнями, успішно подолали два етапи та вийшли на фінішну пряму! Попереду на вас чекає найцікавіше – третій етап конкурсу! На ньому ми пропонуємо конкурсантам написати творчу роботу на тему «Бухгалтер у кризовій ситуації: які заходи економічного, фінансового, управлінського характеру може запропонувати бухгалтер, щоб підприємство змогло підготуватися, пом'якшити та подолати майбутні події (процеси), пов'язані із кризою».

Читати
Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Інвентаризація каси
29 жовтня 2020 р.

Інвентаризація каси

Незважаючи на жорсткий фінмоніторинг операцій із готівкою, багато підприємств не відмовляються від готівкових розрахунків. А для торговельних підприємств готівкова виручка – основне джерело доходу. Гроші, як і будь-який інший актив підприємства, вимагають контролю. Для цього проводиться інвентаризація каси. Коли та як правильно це зробити, ви дізнаєтеся з нашої статті.

Читати
Календар бухгалтера на листопад 2020 року
29 жовтня 2020 р.

Календар бухгалтера на листопад 2020 року

Пропонуємо вашій увазі календар подання податкової та статистичної звітності та сплати податків на листопад 2020 року. Завантажуйте і не пропустіть нічого важливого.

Читати
Анонс «Баланс-Бюджет» № 46, 2020
28 жовтня 2020 р.

Анонс «Баланс-Бюджет» № 46, 2020

Працівники будь якої сфери мріють отримувати гідну оплату праці й заради цього шукають різні шляхи заробітку. Питання, чи може виконувати обов’язки викладача медсестра у закладі ЗЗСО, неодноразово надходило на консультаційну лінію. Відповідь від ЦК Профспілки – на сторінках сьогоднішнього спецвипуску. Продовжуємо розглядати зміни законодавства та проаналізуємо новий Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів ФСС та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання. Допоможемо розібратись у правилах укладення трудових договорів у формі контракту із медпрацівниками в період коронавірусного карантину, а також розглянемо порядок оформлення розрахунку доплати медичним працівникам, які поряд зі своєю основною роботою тимчасово виконують обов’язки відсутнього працівника.

Читати
Твій «Баланс» № 43, 2020
27 жовтня 2020 р.

Твій «Баланс» № 43, 2020

А ви знаєте, що інвентаризація – це ефективна процедура внутрішнього контролю, засіб забезпечити внутрішню економічну безпеку компанії, виявити неефективність внутрішніх процесів, попередити різні протиправні дії співробітників і випадки нераціонального використання майна компанії?

Читати
Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів»
27 жовтня 2020 р.

Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів»

Питання вебінару:

1. Правила проведення інвентаризації.

2. Матеріальна відповідальність працівників. Чи треба залучати незалежного експерта з оцінки для визначення суми завданого збитку?

3. Інвентаризація основних засобів.

4. Інвентаризація запасів.

5. Інвентаризація коштів у касі та на рахунках у банках: оформлення та облік.

6. Інвентаризація розрахунків.

7. Інвентаризація витрат майбутніх періодів, резервів і забезпечень.

8. Інвентаризаційні описи та протоколи інвентаризаційної комісії: правила складання.

9. Інвентаризація за ініціативою податківців: коли та як проводиться. Чи можна проводити без присутності контролерів – що каже суд?

10. Відповідальність за непроведення інвентаризації.

11. Виправлення помилок у бухобліку, виявлених у ході інвентаризації.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!