Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Увага! Чорна п'ятниця
22 листопада 2021 р.

Увага! Чорна п'ятниця

Передплатіть друковане видання ГК «Баланс» та отримайте подарунок.
Шановні клієнти! Пропонуємо взяти участь в акції «Чорна п'ятниця».

 

Читати
Календар бухгалтера на грудень 2021 року
26 листопада 2021 р.

Календар бухгалтера на грудень 2021 року

Пропонуємо вашій увазі календар подання податкової та статистичної звітності та сплати податків на грудень 2021 року. Завантажуйте і не пропустіть нічого важливого.

Читати
Читайте у «Баланс» № 47, 2021
26 листопада 2021 р.

Читайте у «Баланс» № 47, 2021

Друзі, з 26 листопада 2021 року починає діяти Порядок ведення обліку товарних запасів для підприємців. І, звичайно ж, це нововведення вже викликало багато запитань на практиці.
У період карантину багатьох цікавлять питання, пов'язані з позовною давністю. Ми пояснили, з якого моменту вести відлік строку давності та як карантин вплинув на його перебіг; коли контролери можуть добратися до 2017 року і чи можна перевіряти період, строк давності за яким минув.

Читати
Анонс «Баланс-Бюджет» № 47, 2021
25 листопада 2021 р.

Анонс «Баланс-Бюджет» № 47, 2021

Змінами до Закону про публічні закупівлі внесено вимогу щодо оприлюднення в електронній системі закупівель (ЕСЗ) інформації про країну походження товару для кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі. У консультації розглянемо, хто, коли та що саме повинен оприлюднити в ЕСЗ.
У разі фінансових проблем суб’єкт господарювання може вдатися до одного з передбачених законодавством способів їх розв’язання – відступлення права вимоги, який передбачає заміну кредитора в зобов’язанні. Що потрібно враховувати, укладаючи такий правочин, та на що звернути особливу увагу, дізнаєтеся зі статті.
З’ясуємо, норми яких нормативних актів треба враховувати, преміюючи посадовців рад. Розберемо умови та порядок преміювання працівників та як розраховуються преміальні.
Розглянемо, з якими проблемами доведеться зіткнутися працівникові, якого направлено у відрядження з місця основної роботи, розташованого в «червоній» зоні, до регіону, наприклад, «жовтої» зони чи навпаки? Як бути з витратами на відрядження в разі його скасування? Ці та інші питання розглянемо в консультації.

Читати
Як провести передплату-2022
25 листопада 2021 р.

Як провести передплату-2022

Здійснюючи передплату професійної періодики на 2022 рік, бухгалтери іноді стикаються з тим, що Держказначейство не проводить її. Що є перепоною? Спробуймо розібратися. Адже важко собі уявити, як працюватиме бухгалтер, залишившись без інформаційної підтримки та сервісів, які надає «БАЛАНС-БЮДЖЕТ».

Читати
Що треба знати для впровадження електронного документообігу
24 листопада 2021 р.

Що треба знати для впровадження електронного документообігу

Електронний документообіг – не нове явище в індустрії інформаційних технологій. Із кожним днем ЕДО набуває масового характеру, але чимало підприємств не поспішають його впроваджувати. Та вже зараз можна впевнено сказати, що впровадження ЕДО на підприємстві може не тільки спростити відносини з контрагентами, але й значно скоротити витрати бізнесу. Тож розберемося детально, що таке ЕДО і навіщо він потрібний.

Читати
Первинка та ПДВ: вивчаємо підводні камені
24 листопада 2021 р.

Первинка та ПДВ: вивчаємо підводні камені

У консультації розглянемо, як правильно оформити первинні документи, щоб не втратити право на податковий кредит із ПДВ.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!