Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Податковий кодекс України
23 січня 2019 р.

Податковий кодекс України

Станом  на 01.01.19 р.
Суперзручний, якісно зшитий. З посиланнями на підзаконні акти і простою навігацією, українською та російською мовами - все для вашої зручності в нашому фірмовому стилі. Загалом, мрія бухгалтера!

Телефонуйте і замовляйте: 056-370-44-25, 067-544-19-29

Читати
1001 проведення: довідник бухгалтера-практика
19 липня 2018 р.

1001 проведення: довідник бухгалтера-практика

Знання проведень назубок для бухгалтера – це його ключова компетенція. Не знаєте проведень? Значить, ви не знаєте бухобліку. А не знаєте бухобліку – на роботу приймуть не вас, а того, хто знає. Керівники підприємств, айчари давно вже в курсі, що незнання бухобліку – це ризики заробити штраф при податковій перевірці.
І не говоріть, що за вас думає комп'ютерна програма, мовляв, там забито всі стандартні операції. А раптом нестандартна чи рідка операція? А фінансова та податкова звітність? Усе це базується на твердих знаннях бухобліку. Кожний поважаючий себе бухгалтер зобов'язаний усе сто раз перевірити і перевірити ще раз. Адже відповідальність за помилки – на ньому.

Читати
Дисконтування кредиторської заборгованості
19 квітня 2019 р.

Дисконтування кредиторської заборгованості

Останнім часом у податкових спорах з’явилася дуже цікава тема – дисконтування зобов’язань. Наразі ця тема, як то кажуть, у тренді, адже податківці по всій країні «дисконтують» направо-наліво все, на що око впаде.

Чому так? Тому що саме таку рекомендацію до головних управлінь ДФС в областях та до Офісу великих платників податків «спустили» зі Львівської площі, 8-м листом від 18.06.18 р. № 18311/7/99-99-14-03-17 (далі – Лист № 18311). Усе подальше дисконтування, що здійснювалося та здійснюється податківцями на місцях, – це «творче застосування» прикладу, який був наведений у додатку 4 до Листа № 18311 (далі – приклад 4). Але в цьому прикладі не все так однозначно, як уважають податківці. І ця неоднозначність є причиною того, що на сьогодні судова практика складається на користь платників податків.

Що ж там таке у прикладі 4? А у прикладі 4 вищестоящі податківці навчають своїх колег, як треба опрацьовувати та документувати факти «порушення», пов’язаного з бухобліком довгострокої кредиторської заборгованості. А саме з необхідністю ії дисконтування.

Читати
Читайте у «БАЛАНС-АГРО» № 16
18 квітня 2019 р.

Читайте у «БАЛАНС-АГРО» № 16

Вітаємо, шановні колеги!
Незалежно від того, яку систему оподаткування використовують сільгосппідприємства, витрати на ПММ у діяльності будь-якого з них є досить суттєвими. Зі списанням ПММ для автотранспорту простіше, тому що існують затверджені норми. Але як бути зі списанням ПММ для сільськогосподарської техніки? Спеціального нормативного акта, у якому було б установлено норми витрат дизпалива та мастил на сільгосптехніку, в Україні не затверджено. Саме з консультації в новому випуску «БАЛАНС-АГРО» № 16 ви дізнаєтесь про те, якими нормами витрат можна керуватись, списуючи ПММ на роботу сільгосптехніки.

Читати
Оренда транспорту й техніки: а екіпаж викликали?
17 квітня 2019 р.

Оренда транспорту й техніки: а екіпаж викликали?

Із цієї статті ви дізнаєтеся: які вимоги до наповнення договору оренди транспортного засобу (далі під ТЗ розуміємо автомобіль та сільгосптехніку), коли такий договір посвідчується нотаріально, які особливості оренди з обслуговуючим персоналом (екіпажем), як директору передати власний ТЗ в оренду підприємству та хто тоді підпише договір.

За цією темою див. також «Використання авто працівника сільгосппідприємством: юридичне оформлення», «Використання автомобіля працівника для госппотреб: нюанси бухобліку та оподаткування», «Як не потрапити в капкан акцизного податку», «Фермерське господарство доручає підписати угоду від його імені: як оформити».

Читати
Допомога дітям із багатодітних сімей
16 квітня 2019 р.

Допомога дітям із багатодітних сімей

Постановою КМУ від 13.03.19 р. № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» (далі – Постанова № 250), яка набула чинності з 01.04.19 р., запроваджено виплату допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях. Про порядок призначення такої виплати, її припинення, джерела фінансування говоритимемо в цій статті.

Читати
Подяка ВБК за надану інформаційну підтримку та можливість підвищення кваліфікації у колі професіоналів
16 квітня 2019 р.

Подяка ВБК за надану інформаційну підтримку та можливість підвищення кваліфікації у колі професіоналів

Харська Олена Володимирівна, головний бухгалтер ТОВ «СПЕЦАГРО»:
– Велике спасибі Всеукраїнському бухгалтерському клубу за дуже цікавий семінар, відмінну організацію та надану інформаційну підтримку! Дуже рада, що приєдналася до рядів ваших передплатників, і що є така можливість –підвищувати свою кваліфікацію у колі професіоналів!

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!