Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Стартував щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України – 2020»!
1 вересня 2020 р.

Стартував щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України – 2020»!

Шановні бухгалтери!
Стартував щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України – 2020»!
Організатором конкурсу є професійне співтовариство бухгалтерів – громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки Міністерства фінансів України та ДВНЗ «Київський національний університет  імені Вадима Гетьмана».
У 2020 році наш конкурс, як завжди, проходитиме окремо серед бухгалтерів комерційних підприємств і бухгалтерів  бюджетних установ.
Учасником може стати будь-який бухгалтер. Передплатником видань групи компаній «Баланс» бути не обов’язково!

 

Читати
Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Спецвипуск Баланс-Агро № 43-44 «Орендна плата за землю – 2020»
21 вересня 2020 р.

Спецвипуск Баланс-Агро № 43-44 «Орендна плата за землю – 2020»

Ви орендуєте землі сільгосппризначення у фізичних осіб (пайовиків)? Осінь – час виплати орендної плати за землю.
Сільгосппідприємствам дуже важливо правильно розрахувати розмір орендної плати та своєчасно її виплатити. У противному разі в пайовика буде підстава ініціювати дострокове розірвання договору оренди. Не менш важливо правильно сплатити податки з доходів, виплачених пайовикам.

Читати
Торгівля: актуальні питання обліку
21 вересня 2020 р.

Торгівля: актуальні питання обліку

• Дозвільні документи, ліцензування, застосування РРО
• Облік придбання та реалізації товарів, бонусів і знижок, проведення рекламних акцій
• Виїзна торгівля, торгівля через інтернет-магазин
• Відповідальність за порушення у сфері готівкових розрахунків та прав споживачів

Читати
Як індексувати орендну плату
18 вересня 2020 р.

Як індексувати орендну плату

Суть проблеми: механізму індексації орендної плати в законодавстві не визначено. Сторони мають право самостійно вирішувати, буде індексуватися орендна плата чи ні. На жаль, на практиці часто плутають індексацію орендної плати та індексацію нормативної грошової оцінки (далі – НГО). Остання розраховується не сторонами договору, а Держгеокадастром на підставі індексу споживчих цін (далі – ІСЦ) за попередній рік і до 15 січня оприлюднюється для всіх власників землі та землекористувачів, органів ДПС. Якщо договором передбачена індексація орендної плати або в договорі про неї взагалі не згадується, то індексувати потрібно обов’язково. Інакше в орендодавця з’явиться суттєва підстава для дострокового припинення договору оренди земельної ділянки через суд.

Що можна зробити на практиці: визначити в договорі оренди земельної ділянки порядок індексації орендної плати та механізм розрахунку суми індексації при його укладенні.

Читати
Анонс «Баланс-Агро» № 43-44, 2020
18 вересня 2020 р.

Анонс «Баланс-Агро» № 43-44, 2020

Чимало запитань виникає у бухгалтерів під час виплати орендної плати в натуральній формі, зазвичай сільгосппродукцією. Це пов’язане з тим, що крім нарахування ПДВ перед ними постає проблема із застосуванням «натурального» коефіцієнта для визначення бази обкладення ПДФО. Чи можна обійтися без нього? Адже його застосування тягне за собою додаткові фінансові витрати для сільгосппідприємства. Так, здебільшого уникнути цього коефіцієнта можна. Як саме і коли, ви дізнаєтеся із статті цього номера.
Ще одне важливе питання – виплата орендної плати за землю, власник якої помер на дату настання строку виплати. Чи втрачає чинність договір оренди, коли і кому треба сплатити орендну плату, як її оподаткувати та відобразити в податковій звітності? Про все це ми розповімо у нашій консультації.
Ми також приділили увагу нюансам укладення договору оренди земель сільгосппризначення, оскільки в поточному році було внесено зміни в цю процедуру. Пропонуємо до вашої уваги зразок договору оренди земель приватної власності (його можна скачати на сайті або за QR-кодом), складений з урахуванням усіх законодавчих змін станом на дату підписання цього номера до друку.

Читати
Виправлення «прибуткових» помилок за допомогою УР
17 вересня 2020 р.

Виправлення «прибуткових» помилок за допомогою УР

У консультації розповімо, як виправити помилки з податку на прибуток за допомогою уточнюючого розрахунку (далі – УР), тобто уточнюючої декларації за звітний період, що виправляється.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!