Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Анонс «Баланс-Агро» № 37, 2020
7 серпня 2020 р.

Анонс «Баланс-Агро» № 37, 2020

Ключовою темою «БАЛАНС-АГРО» № 37 є використання сільгосппідприємствами артезіанських свердловин для видобутку підземних вод. Такі свердловини є у переважної більшості агропідприємств, адже сільськогосподарське виробництво пов’язане із підвищеною потребою у воді, зокрема для поливу, напоювання тварин, санітарно-гігієнічних потреб тощо. Артезіанські свердловини підлягають державному обліку Держгеонадра. Також для їх використання та видобутку підземних вод можуть знадобитися дозвільні документи. Тож сьогодні ми розглянемо, як зареєструвати свердловину, які саме і хто повинен отримувати дозволи, а також які податки мають сплачувати власники та користувачі свердловин.

Читати
Аналізуємо ризики неподання форми № 20-ОПП
6 серпня 2020 р.

Аналізуємо ризики неподання форми № 20-ОПП

У чому суть проблеми? Крім штрафів за неподання форми № 20-ОПП (докладніше про штрафи див. на с. 40 цього номера) суб'єкта господарювання (далі – СГ) підстерігають й інші неприємності. Зокрема, зростає ризик потрапити до переліку ризикових платників податків, що, у свою чергу, призводить до блокування податкових накладних (далі – ПН), проблем із реєстрацією РРО, акцизних складів та отриманням ліцензій на торгівлю і зберігання пального.

Читати
8-й щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України»: реєстрацію відкрито
6 серпня 2020 р.

8-й щорічний конкурс «Кращий бухгалтер України»: реєстрацію відкрито

Річна сертифікація бухгалтерів, що проводиться в рамках щорічного конкурсу «Кращий бухгалтер України», – один із наших найбільш значущих проєктів, покликаний допомогти бухгалтерам побудувати успішну кар'єру й отримати заслужену пошану та визнання в керівника і колег.

Конкурс проводиться вже 8-й раз, і в ньому вже взяли участь 41 000 бухгалтерів.

Читати
Читайте у «Баланс» № 32, 2020
6 серпня 2020 р.

Читайте у «Баланс» № 32, 2020

У новому «БАЛАНСІ» № 32 редакція підготувала для вас спецвипуск «Форма № 20-ОПП: увага до деталей»:
• Хто, куди і в які строки повинен подавати форму № 20-ОПП.
• Способи подання форми № 20-ОПП.
• Як заповнювати форму № 20-ОПП.
• Аналізуємо ризики неподання форми № 20-ОПП.
• Підприємство міняє адресу: куди подавати форму № 20-ОПП?
• Як відобразити у формі № 20-ОПП земельні ділянки?
• Відокремлений підрозділ і форма № 20-ОПП: різні ситуації.
• Виправляємо помилки, допущені у формі № 20-ОПП.
• Відповідальність за неподання форми № 20-ОПП тощо.

Читати
Анонс «Баланс-Бюджет» № 33, 2020
5 серпня 2020 р.

Анонс «Баланс-Бюджет» № 33, 2020

Держава поставила завдання покращити заробітки та умови праці працівників закладів охорони здоров’я. Отже, ще одна спроба: з 1 вересня обіцяють доплати медпрацівникам. Розповімо про особливості цих доплат та приємні сюрпризи стосовно заробітку, які очікують медпрацівників найближчим часом.
Робота директора будь-якої установи чи закладу є дуже відповідальною. А на час його відсутності, наприклад на період відпустки, виконання його обов’язків тимчасово доручається іншим працівникам. Як оформити та оплатити таку роботу? У рубриці «Кадри та зарплата» розглянемо ситуацію, коли практичний психолог тимчасово виконує обов’язки директора інклюзивно-ресурсного центру, наведемо варіанти оформлення та розрахунки заробітку.
Якщо в установі чи організації затверджено в установленому порядку колдоговір, то захищеними себе почуватимуть як працівники, на яких поширюється його дія, так і самі роботодавці, адже норми колдоговору є обов’язковими для виконання. Розглянемо деякі моменти, які мають ураховуватися під час розробки колдоговорів закладів охорони здоров’я, культури, ОМС, держорганів.

Читати
Об'єкт оподаткування змінився: як уточнити суму плати за землю
5 серпня 2020 р.

Об'єкт оподаткування змінився: як уточнити суму плати за землю

Для кого ця стаття: для сільгосппідприємств, які є платниками земельного податку та/або орендної плати за землі державної або комунальної власності.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як подати та заповнити уточнюючу декларацію (далі – УД) із плати за землю у випадку зміни об'єкта оподаткування протягом року.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!