Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Акційна передплата на 2019 рік
9 серпня 2018 р.

Акційна передплата на 2019 рік

Ми раді повідомити вам про гарячу пропозицію від групи компаній «Баланс»!
Тільки до 31.08.18 р. ви можете оформити передплату на 2019 рік за цінами 2018 року.
Пропозиція діє на всі друковані видання компанії – «Баланс», «Баланс-Агро», «Баланс-Бюджет», «Бібліотека «Баланс», «Агро-комплект», «Баланс-комплект», а також на електронні версії видань у «Бухгалтерській системі «Баланс» (БСБ)!

Не пропустіть свій шанс!

Читати
1001 проведення: довідник бухгалтера-практика
19 липня 2018 р.

1001 проведення: довідник бухгалтера-практика

Знання проведень назубок для бухгалтера – це його ключова компетенція. Не знаєте проведень? Значить, ви не знаєте бухобліку. А не знаєте бухобліку – на роботу приймуть не вас, а того, хто знає. Керівники підприємств, айчари давно вже в курсі, що незнання бухобліку – це ризики заробити штраф при податковій перевірці.
І не говоріть, що за вас думає комп'ютерна програма, мовляв, там забито всі стандартні операції. А раптом нестандартна чи рідка операція? А фінансова та податкова звітність? Усе це базується на твердих знаннях бухобліку. Кожний поважаючий себе бухгалтер зобов'язаний усе сто раз перевірити і перевірити ще раз. Адже відповідальність за помилки – на ньому.

Читати
Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 32
17 серпня 2018 р.

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 32

Будьте уважні! 15.08.18 р. набув чинності Закон від 10.07.18 р. № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» (далі – Закон № 2497).
Згідно із Законом № 2497, починаючи з 15.08.18 р. суми ПДФО із доходів, які виплачуються фізичним особам від оренди/суборенди/емфітевзису землі, необхідно перераховувати до місцевих бюджетів за місцезнаходженням земельної ділянки. При цьому необхідно враховувати, що порядок перерахування військового збору не змінився: як і раніше, він повинен перераховуватися за податковою адресою платника. Більш докладно про ці зміни ми розповімо в новому випуску «БАЛАНС-АГРО».

Читати
Класифікатор професій: про що слід знати роботодавцеві у зв’язку зі змінами у звітності з ЄСВ. Читайте у свіжому номері!
Читати
Зміни в порядку заповнення звітності з ЄСВ. Страховий стаж. Нові довідки ОК у Реєстрі застрахованих осіб - запрошуємо на вебінар!
16 серпня 2018 р.

Зміни в порядку заповнення звітності з ЄСВ. Страховий стаж. Нові довідки ОК у Реєстрі застрахованих осіб - запрошуємо на вебінар!

Упродовж 2018 року відбулася низка важливих змін щодо порядку сплати, звітування з ЄСВ та обліку застрахованих осіб. Зокрема, унесено зміни до Інструкції з ЄСВ, Порядку формування та подання Звіту з ЄСВ, форм Звіту з ЄСВ для роботодавців, підприємців та членів фермерських господарств, а також Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, який у тому числі передбачає новації щодо надання роботодавцям та застрахованим особам інформації про страховий стаж.
Про все це ви дізнаєтесь під час вебінару, організованого виданням «БАЛАНС-АГРО», від провідного фахівця Пенсійного фонду України – заступника директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Боршовської Валентини Петрівни.

Читати
Пожежна безпека: хто та як перевіряє
16 серпня 2018 р.

Пожежна безпека: хто та як перевіряє

У цій консультації ми розповімо, хто та як має право перевірити у вас дотримання законодавства про пожежну безпеку.

Читати
Маркетингові послуги: нюанси обліку
15 серпня 2018 р.

Маркетингові послуги: нюанси обліку

Маркетингові послуги (маркетинг) забезпечують функціонування підприємства у сфері вивчення ринку, стимулювання збуту продукції (робіт, послуг), політики цін, організації та управління рухом продукції (робіт, послуг) до споживача та післяпродажного обслуговування споживача в рамках господарської діяльності. У консультації розглянемо, як класифікувати ці послуги, які документи слід оформити для підтвердження факту надання/отримання таких послуг, а також який порядок їх відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!