Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Отримай Податковий кодекс у подарунок
1 лютого 2018 р.

Отримай Податковий кодекс у подарунок

«БАЛАНС» готує для вас фірмовий надрукований головний нормативний документ кожного бухгалтера. У чому зручність для бухгалтера? Паперовий варіант Податкового кодексу завжди під рукою, навіть коли немає Інтернету.
Комфортно буде працювати із примірником Кодексу щодня: перегортати його, робити свої позначки і закладки, у ньому будуть посилання на актуальні підзаконні акти до статей Кодексу, алфавітний покажчик термінів.

Читати
Запрошуємо на вебінар:
21 березня 2018 р.

Запрошуємо на вебінар: "Усе про блокування податкових накладних по-новому"

Питання до розгляду:

1. Що потрібно зробити в разі блокування реєстрації ПН/РК.
2. Що робити із тими ПН/РК, реєстрація яких була заблокована до 01.12.17 р.
3. Як оскаржити рішення органу ДФС.
4. Зміни в формі декларації з ПДВ: що очікувати платникам ПДВ.

Читати
Прагнення бути в лідерах для нас на просто маркетинговий хід, а справа честі, якщо хочете – багаторічна традиція
21 березня 2018 р.

Прагнення бути в лідерах для нас на просто маркетинговий хід, а справа честі, якщо хочете – багаторічна традиція

Аполлон Позов,
засновник ВКК «Баланс-Клуб»

Компанія «Баланс-Клуб» працює на ринку України з 1991 року, допомагаючи підприємствам створювати, зберігати, примножувати та найкраще використовувати свої ресурси й активи. Уже понад два десятки років команда професіоналів щодня трудиться над підготовкою матеріалів, друкуючи та оперативно доставляючи свіжі випуски журналів безпосередньо до рук клієнтів. Окрім «Балансу» – одного з найавторитетніших і найпопулярніших журналів у галузі бухгалтерського обліку, оподаткування та права – знання бухгалтерів підкріплюються семінарами-практикумами, які протягом семи років щомісяця проводяться ГО «ВБК» спільно з редакціями компанії майже в усіх обласних центрах України.

Читати
Анонс «БАЛАНС-АГРО» на березень 2018 року
21 березня 2018 р.

Анонс «БАЛАНС-АГРО» на березень 2018 року

«БАЛАНС-АГРО» № 9: у цьому випуску ми зосередили увагу на товарно-транспортних накладних (ТТН), які є тим документом, що підтверджує факт переміщення товарно-матеріальних цінностей для всіх учасників цього процесу. Зокрема, із нашої консультації ви дізнаєтесь про основні вимоги та правила застосування ТТН при здійсненні автоперевезення власними силами або на договірних умовах, форми та порядок застосування спеціалізованих ТТН, відповідальність за складання ТТН із порушенням.
«БАЛАНС-АГРО» № 10: темою цього випуску стала виплата дивідендів. Із нього ви зможете дізнатись про підстави та періодичність їх виплати, про оподаткування виплати дивідендів фізичним та юридичним особам, а також про бухоблік виплати дивідендів у всіх описаних ситуаціях.
«БАЛАНС-АГРО» № 11: у нашому черговому випуску ми докладно розглянули Порядок зупинення реєстрації ПН/РК і розповіли про те, що змінилося в ньому порівняно з аналогічним порядком, який діяв у 2017 році.
«БАЛАНС-АГРО» № 12: корисними стануть статті про необхідність застосування МСФЗ при використанні води із власної свердловини, а також для членів фермерських господарств – про сплату ЄСВ після закінчення І кварталу.

Читати
Енциклопедія офісних витрат
20 березня 2018 р.

Енциклопедія офісних витрат

Офіс сучасного підприємства являє собою непростий і багатогранний об'єкт обліку, з яким пов'язані тільки витрати. Це затрати на зарплату адмінперсоналу, утримання офісного приміщення, зв'язок, охорону, придбання та експлуатацію офісної техніки та матеріалів, забезпечення працівників комфортними умовами праці і багато чого іншого.
Розібратися із правилами бухгалтерського та податкового обліку офісних витрат і без помилок відобразити їх у звітності вам допоможе практичне керівництво «Енциклопедія офісних витрат».

Читати
Березневий семінар у Дніпрі
20 березня 2018 р.

Березневий семінар у Дніпрі

14 березня ГО «ВБК» та редакція видання «Баланс» провели в Дніпрі семінар-практикум для бухгалтерів і керівників комерційних організацій – передплатників видань «Баланс», «Баланс-Агро» і «Бібліотека «Баланс»».
Тему семінару «Кінець мораторію на перевірки? Робота СМКОР з 1 березня. Касові нововведення: застосовуємо на практиці» висвітлили лектори Ольга Целуйко, шеф-редактор видань «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»», головний експерт ГО «ВБК» та Марія Чумасова, експерт із оподаткування, автор публікацій у виданнях «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»».

Читати
Анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року
19 березня 2018 р.

Анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року

Редакція видання «БАЛАНС-АГРО» надає можливості читачам підвищувати професійний рівень у практичний спосіб, доступній формі та зручний час! Кожен випуск нашого видання «Школа бухгалтера сільськогосподарської галузі» несе практичну цінність як для початківців у бухгалтерській сфері, так і досвідчених фахівців.
Пропонуємо до вашої уваги анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!