On-line рішення для бухгалтера на період карантину отримати рішення

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Запрошуємо на вебінар: «Нові правила закупівель. Закупівлі в умовах боротьби з COVID-19»
31 березня 2020 р.

Запрошуємо на вебінар: «Нові правила закупівель. Закупівлі в умовах боротьби з COVID-19»

Питання вебінару:

1. Робота тендерного комітету та Уповноваженої особи: як поєднати.
2. Спрощені закупівлі: що має врахувати замовник.
3. Нові умови формування тендерної документації.
4. Уповноважена особа чи тендерний комітет: хто за що відповідає і яку відповідальність очікує.

 

Читати
Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (І квартал 2020 року)
23 січня 2020 р.

Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (І квартал 2020 року)

ПК № 1 «Документи для роботи бухгалтера: Закон про бухоблік, НП(С)БО, план рахунків»
ПК № 2 «Нововведення законодавства – 2020: довідник бухгалтера»
ПК № 3 «ПДВ: податкова накладна та розрахунок коригування в різних ситуаціях»
ПК № 4 «Експорт, імпорт, ЗЕД-заборгованості»
ПК № 5 «РРО: нові правила застосування»
ПК № 6 «Оренда нерухомості, автомобілів, землі: правові та облікові аспекти»

Читати
Анонс «Баланс-Бюджет» № 15, 2020
8 квітня 2020 р.

Анонс «Баланс-Бюджет» № 15, 2020

Для протидії поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні з 11.03.20 р. запроваджено карантин і на сьогодні встановлено режим надзвичайної ситуації. Ці заходи безпосередньо впливають на виконання державою своєї соціальної, економічної, правозахисної функцій, обмежують певні права та свободи людини і громадянина, стрімко знижують ділову та економічну активність, зменшують обсяги виробництва, надходження до державного та місцевих бюджетів, збільшують безробіття, попит на соціально значущі товари та товари протиепідемічного призначення.

Законом від 30.03.20 р. № 540-IX унесено зміни до деяких законодавчих актів України, спрямовані на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Експерти нашого видання поступово розбиратимуться в усіх питаннях, які виникнуть у вас під час застосування норм зазначеного Закону.

Продовжуємо розпочатий у попередньому номері розгляд теми «Лікарняні-2020: усе що потрібно знати». Зокрема, покажемо на прикладах, як обчислювати середню зарплату для розрахунку виплат за ЗДСС на випадок безробіття, від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання, у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, а також оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за кошти установи.

Читати
Антикризові зміни для єдинників
7 квітня 2020 р.

Антикризові зміни для єдинників

Розглянемо, які зміни очікують платників єдиного податку першої – третьої груп у зв'язку з набуттям чинності Законів № 532 і № 540.

Читати
Карантин – це форс-мажор
6 квітня 2020 р.

Карантин – це форс-мажор

Карантин, запроваджений в Україні та наразі продовжений до 24 квітня, Законом від 17.03.20 р. № 530-IX віднесено до форс-мажорних обставин. І це зрозуміло, адже більшість суб’єктів господарювання опинилися в надзвичайно скрутному становищі через уведені обмеження.
Тож у «БАЛАНС-АГРО» № 16 ми розкажемо, чи можна уникнути відповідальності, передбаченої договором, якщо через карантин немає можливості вчасно виконати договірні зобов’язання, та які документи для цього потрібно оформити. Також ви дізнаєтеся, куди та з якими документами слід звернутися, щоб отримати сертифікат Торгово-промислової палати, що засвідчує факт настання форс-мажору, чи є якісь особливості обчислення строку позовної давності в умовах карантину та багато іншого.

Читати
Повернення поліпшених об᾿єктів оренди: облік
6 квітня 2020 р.

Повернення поліпшених об᾿єктів оренди: облік

При отриманні об᾿єкта основних засобів (далі – ОЗ) в операційну оренду орендар зобов᾿язаний підтримувати його в належному стані. Але за бажання (і зі згоди орендодавця) орендар може поліпшити експлуатаційні характеристики такого об᾿єкта. Припустимо, що він так і зробив. При цьому результати проведених поліпшень неможливо відокремити від орендованого об᾿єкта. У такому випадку при поверненні такого об᾿єкта орендодавцеві, як правило, виникає запитання: з метою обліку що саме повертає орендар з оренди – тільки об᾿єкт ОЗ чи разом із ним ще й додатковий актив? Відповідь на це запитання ви знайдете в консультації. Також ви дізнаєтесь, як відображаються в обліку орендаря та орендодавця операції з повернення об᾿єктів ОЗ із невіддільними поліпшеннями в різних ситуаціях.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!