Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Отримай Податковий кодекс у подарунок
1 лютого 2018 р.

Отримай Податковий кодекс у подарунок

«БАЛАНС» готує для вас фірмовий надрукований головний нормативний документ кожного бухгалтера. У чому зручність для бухгалтера? Паперовий варіант Податкового кодексу завжди під рукою, навіть коли немає Інтернету.
Комфортно буде працювати із примірником Кодексу щодня: перегортати його, робити свої позначки і закладки, у ньому будуть посилання на актуальні підзаконні акти до статей Кодексу, алфавітний покажчик термінів.

Читати
Енциклопедія офісних витрат
20 березня 2018 р.

Енциклопедія офісних витрат

Офіс сучасного підприємства являє собою непростий і багатогранний об'єкт обліку, з яким пов'язані тільки витрати. Це затрати на зарплату адмінперсоналу, утримання офісного приміщення, зв'язок, охорону, придбання та експлуатацію офісної техніки та матеріалів, забезпечення працівників комфортними умовами праці і багато чого іншого.
Розібратися із правилами бухгалтерського та податкового обліку офісних витрат і без помилок відобразити їх у звітності вам допоможе практичне керівництво «Енциклопедія офісних витрат».

Читати
Березневий семінар у Дніпрі
20 березня 2018 р.

Березневий семінар у Дніпрі

14 березня ГО «ВБК» та редакція видання «Баланс» провели в Дніпрі семінар-практикум для бухгалтерів і керівників комерційних організацій – передплатників видань «Баланс», «Баланс-Агро» і «Бібліотека «Баланс»».
Тему семінару «Кінець мораторію на перевірки? Робота СМКОР з 1 березня. Касові нововведення: застосовуємо на практиці» висвітлили лектори Ольга Целуйко, шеф-редактор видань «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»», головний експерт ГО «ВБК» та Марія Чумасова, експерт із оподаткування, автор публікацій у виданнях «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»».

Читати
Анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року
19 березня 2018 р.

Анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року

Редакція видання «БАЛАНС-АГРО» надає можливості читачам підвищувати професійний рівень у практичний спосіб, доступній формі та зручний час! Кожен випуск нашого видання «Школа бухгалтера сільськогосподарської галузі» несе практичну цінність як для початківців у бухгалтерській сфері, так і досвідчених фахівців.
Пропонуємо до вашої уваги анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року.

Читати
Перше застосування МСФЗ і перехідний період: як складати звітність. Читайте у свіжому номері!
Читати
Підвищення кваліфікації – на семінарі з фінансово-економічних питань
16 березня 2018 р.

Підвищення кваліфікації – на семінарі з фінансово-економічних питань

14 березня 210 бухгалтерів Полтавської та сусідньої Дніпропетровської областей зібралися на семінарі-практикумі, організованому Полтавським обласним осередком ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», редакцією видання «Баланс-Бюджет» спільно з кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту Університету економіки і торгівлі та ГУ Державної казначейської служби України в Полтавській області.
Метою проведення семінару було підвищення  кваліфікації та впевненості у професійній діяльності фахівців фінансово-бухгалтерських служб бюджетних установ із фінансово-економічних питань.

Читати
ДФС знову надала можливість виправити помилки в спецрежимних податкових накладних
16 березня 2018 р.

ДФС знову надала можливість виправити помилки в спецрежимних податкових накладних

Згідно з Листом ДФС сільгосппідприємствам, які до 1 січня 2017 року застосовували спецрежим обкладення ПДВ, надали ще одну можливість виправити помилки, допущені ними під час складання податкових накладних (далі – ПН) за часів дії спецрежиму.
У Листі наведено алгоритм виправлення помилок у номерах ПН залежно від того, у яких саме ПН (звичайних чи спецрежимних) були допущені помилки. За цим посиланням https://balance.ua/files/global/List-DFS2-cIstoria-pitanna.doc  ви знайдете рекомендації нашої редакції, на що звернути увагу при виправленні помилок у ПН.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!