Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Стартував другий етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»!
1 жовтня 2020 р.

Стартував другий етап конкурсу «Кращий бухгалтер України – 2020»!

Шановні учасники конкурсу! Повідомляємо всім, хто успішно пройшов перший етап тестування, що з 1 жовтня починається другий етап. Вас знову чекає тестування (потрібно відповісти на 15 запитань високого рівня складності, оцінка одного запитання – 10 балів). Із 1 жовтня запитання другого етапу будуть доступні в особистому кабінеті на сайті https://ua-award.uteka.ua.

Читати
Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів»
26 жовтня 2020 р.

Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація: від наказу про проведення до обліку результатів»

Питання вебінару:

1. Правила проведення інвентаризації.

2. Матеріальна відповідальність працівників. Чи треба залучати незалежного експерта з оцінки для визначення суми завданого збитку?

3. Інвентаризація основних засобів.

4. Інвентаризація запасів.

5. Інвентаризація коштів у касі та на рахунках у банках: оформлення та облік.

6. Інвентаризація розрахунків.

7. Інвентаризація витрат майбутніх періодів, резервів і забезпечень.

8. Інвентаризаційні описи та протоколи інвентаризаційної комісії: правила складання.

9. Інвентаризація за ініціативою податківців: коли та як проводиться. Чи можна проводити без присутності контролерів – що каже суд?

10. Відповідальність за непроведення інвентаризації.

11. Виправлення помилок у бухобліку, виявлених у ході інвентаризації.

Читати
Чи може медична сестра ЗЗСО викладати навчальні предмети
26 жовтня 2020 р.

Чи може медична сестра ЗЗСО викладати навчальні предмети

Читачі журналу «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» звертаються із запитанням: «Чи може медична сестра закладу загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) працювати на педагогічних посадах, зокрема викладати розділ «домедична допомога» предмета «захист Вітчизни», працювати асистентом учителя (тьютером) в інклюзивному класі, викладати предмет «охорона здоров’я»?». Причиною таких запитів є нововведення Закону від 16.01.20 р. № 463-IX «Про повну загальну середню освіту» (далі – Закон № 463), де зазначено, що вчителем може бути особа, яка має вищу освіту. Тобто не акцентується на тому, що ця освіта має бути лише педагогічною. Розберемося в цьому питанні.

Читати
Твій «Баланс-Агро» № 48-49, 2020
23 жовтня 2020 р.

Твій «Баланс-Агро» № 48-49, 2020

У спецвипуску «БАЛАНС-АГРО» № 48-49 ви знайдете максимум інформації, як правильно розрахувати суму таких виплат (у т. ч. у нестандартних ситуаціях), відобразити їх в обліку та звітності.
Адже неправильно розраховані та виплачені суми працівникам можуть призвести  як до штрафів за порушення трудового законодавства, так і до необґрунтованих витрат підприємства.

Читати
Оподаткування доходів фізосіб від продажу земель для ведення ОСГ
23 жовтня 2020 р.

Оподаткування доходів фізосіб від продажу земель для ведення ОСГ

Суть питання. У статті «Купівля землі ОСГ: правові питання» юрист розповіла про правові нюанси придбання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Ми ж поговоримо про особливості оподаткування доходів фізосіб від продажу таких ділянок.

Читати
Читайте у «Баланс» № 43, 2020
22 жовтня 2020 р.

Читайте у «Баланс» № 43, 2020

Сьогодні в нас тема номера – інвентаризація («БАЛАНС»№ 43).. До речі, а ви проводите річну інвентаризацію? Чи вважаєте, що це формальність, без якої цілком можна обійтися? У статті «Інвентаризація на підприємстві: потрібен професійний підхід, а інакше в ній немає сенсу» автор наводить полеміку бухгалтерів на форумах і в соцмережах із цього питання. Упевнена, що вам буде цікаво дізнатися, що думають ваші колеги із приводу проведення інвентаризації.
Наша професійна думка: річна інвентаризація потрібна й проводити її слід за всіма правилами. Тому ми підготували для вас корисну інформацію з даної теми.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!