Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Неочевидні помилки з ПДВ: як уникнути наслідків
5 липня 2019 р.

Неочевидні помилки з ПДВ: як уникнути наслідків

• Які помилки роблять у ПН і як їх виправити
• Як правильно оформити РК в залежності від ситуації
• Як виправити помилки, допущені в декларації або уточнюючому розрахунку
• Що робити, якщо не прийшла квитанція про реєстрацію ПН
• Коли можна зареєструвати ПН за рахунок другого ліміту

Читати
Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (ІІІ квартал 2019 року)
31 травня 2019 р.

Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (ІІІ квартал 2019 року)

ПК 13 «Неочевидні помилки з ПДВ: як уникнути наслідків»
ПК 14 «Автомобіль на підприємстві від А до Я»
ПК 15 «Облік витрат на виробництво продукції»
ПК 16 «Управлінський облік для бухгалтера»
ПК 17 «Інтернет-торгівля і роздріб: організація, розрахунки, облік»
ПК 18 «Енциклопедія рішень з інвентаризації активів і зобов'язань»

Читати
Анонс «Баланс-Бюджет» № 27, 2019
16 липня 2019 р.

Анонс «Баланс-Бюджет» № 27, 2019

У цьому випуску ми розкажемо, якими нормативними документами слід керуватися для проведення внутрішнього аудиту витрат на службові відрядження, яким є порядок дій аудиторів, а також наведемо приклади типових порушень та надамо поради щодо їх усунення.
Ми розповімо, як показати в бухгалтерському обліку шини, які вже встановлені на авто, та придбання зимового (літнього) комплекту шин, їх заміну на авто та експлуатацію.
Розглянемо ситуацію, коли аудитори провели моніторинг публічної закупівлі замовника та вказали у висновку на порушення порядку оприлюднення документів із публічних закупівель. Замовником є військова частина. У цій статті ви знайдете відповіді на такі запитання:
• Чи можуть секретаря тендерного комітету – військовослужбовця притягнути до адміністративної відповідальності? Хто та за якою статтею КУпАП має складати адміністративний протокол на військовослужбовців?
• Чи може прокуратура скласти адмінпротокол за порушення військовослужбовцем закупівельного законодавства?
• Чи може секретар-військовослужбовець відповідати за статтею КУпАП, якою передбачена відповідальність за недбале ставлення військової службової особи до військової служби в особливий період?

Читати
Бухгалтерія - це любов!
16 липня 2019 р.

Бухгалтерія - це любов!

Нехай вона наповнює ваші серця кожного дня, який ви присвячуєте улюбленій справі, бухгалтерському обліку!
З професійним святом, дорогі бухгалтери України!

Читати
Дозвіл на переміщення пального та документування оренди
15 липня 2019 р.

Дозвіл на переміщення пального та документування оренди

Цього року набуло чинності багато нововведень, які стосуються пального і мають пряме відношення до аграріїв, а саме – акцизний податок та реєстрація акцизних складів (АС), ліцензування діяльності зі зберігання пального. Та якщо в першому існують винятки, то в другому фактично всі аграрії при зберіганні пального повинні отримати ліцензію.
Але існує ще одне важливе питання, варте уваги: при переміщенні пального власним транспортом, який не є АС пересувними, обов’язково слід подавати заявку до податкової. Таким чином контролюється все пальне, навіть те, що переміщується для власних потреб. Форму заявки на переміщення пального та порядок її заповнення затверджено наказом Мінфіну від 08.05.19 р. № 188, який набув чинності 01.07.19 р. У новому випуску «БАЛАНС-АГРО» ми детально розглянемо питання звітування про переміщення пального, хто та коли повинен подавати заявку.

Читати
Отримання ліцензії на зберігання пального та перевірки Держгеокадастру
12 липня 2019 р.

Отримання ліцензії на зберігання пального та перевірки Держгеокадастру

Незважаючи на те, що застосування штрафів за відсутність ліцензій на зберігання пального відтерміновано на півроку, наразі отримання такої ліцензії залишається для аграріїв найактуальнішим питанням, і в новому випуску «БАЛАНС-АГРО» ми продовжуємо публікації із цієї теми. Так, із цього випуску ви дізнаєтесь про конкретні строки, впродовж яких ДФС (ДПС) поетапно впроваджуватиме СЕАРП та СЕ; складання заявки на переміщення пального; послідовність проходження сільгосптоваровиробниками процедури ліцензування діяльності зі зберігання пального та вартість ліцензування одного місця зберігання пального з консультації Володимира МЕТЕЛИЦІ, а також отримаєте відповіді від нашого редактора Зінаїди КОЗЮК на запитання, які надійшли до редакції «БАЛАНС-АГРО».

Читати
Актуальні питання подання бюджетної та фінансової звітності
11 липня 2019 р.

Актуальні питання подання бюджетної та фінансової звітності

Із 24.05.19 р. набули чинності зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01.12 р. № 44, внесені наказом Мінфіну від 27.03.19 р. № 123. Їх детальний розгляд та моменти застосування, включаючи перелік бюджетної звітності та покроковий алгоритм складання фінансової звітності, можна знайти в «Зміни в квартальній звітності», та врахувати, готуючи звітність за півріччя.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!