On-line рішення для бухгалтера на період карантину отримати рішення

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!
31 березня 2020 р.

Давайте триматися у часи випробувань РАЗОМ!

Шановні пердплатники! На всій території України оголошено карантин і введено обмежувальні заходи. Зараз складно оцінити всі наслідки такого режиму для бізнесу, проте ми розуміємо, що в цей період можливі перебої з доставкою друкованих видань. Тому ми не припиняємо виробництво друкованої продукції, але для швидкого отримання актуальної інформації пропонуємо вам використовувати online-версію.

Читати
Практика розрахунку «карантинної» зарплати
24 травня 2020 р.

Практика розрахунку «карантинної» зарплати

У «Держбюджетні новації щодо оплати праці» розглянуто особливості оплати праці в умовах ризиків зараження коронавірусною інфекцією, а саме можливість виплати підвищеного заробітку та обмеження розміру нарахованого доходу. Як обчислити максимальний заробіток? Яких категорій осіб стосується обмеження? Відповіді на ці та інші запитання – далі в консультації.

Читати
Анонс «Баланс-Агро» № 25, 2020
22 травня 2020 р.

Анонс «Баланс-Агро» № 25, 2020

Останнім часом юридичних осіб, і зокрема сільгосптоваровиробників, сколихнула новина про те, що їм треба знову повідомити держреєстратора про своїх кінцевих бенефіціарів, інакше їм загрожує чималий штраф – від 17 000 до 51 000 грн. Це слід зробити протягом трьох місяців із дати оприлюднення форми такого повідомлення. Проте на практиці нелегко самостійно визначити, хто є бенефіціаром, а хто ні. Адже під цю категорію можуть підпадати не тільки власники більшої частини активів підприємства, але й інші учасники юросіб. Тож у консультації ми докладно розповімо, хто такі бенефіціари та як про них повідомити.
Карантин – це час, коли платникам податків вигідно самим виправити помилки в податковій звітності. Тож у цьому номері ми докладно розповіли про механізм виправлення помилок платниками податку на прибуток. Цим механізмом можуть скористатися і платники єдиного податку. А от щодо помилок у звітності з ПДВ, акцизного податку та рентної плати він, на жаль, не спрацює, оскільки для платників цих податків звільнення від штрафів не передбачено.

Читати
Вчасно не розрахувався із працівником при звільненні – заплати штраф
22 травня 2020 р.

Вчасно не розрахувався із працівником при звільненні – заплати штраф

Держпраці була проведена позапланова перевірка фермерського господарства (далі – ФГ) з питань дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за результатами якої був складений акт. У ході перевірки встановлено, що із працівниками несвоєчасно здійснили розрахунки при звільненні, зокрема працівника 1 звільнено 22.03.17 р., остаточний розрахунок здійснено 31.03.17 р., працівника 2 звільнено 04.08.17 р., а розрахунок здійснено 03.11.17 р.

На підставі виявлених правопорушень Держпраці винесла постанову про накладення штрафу на підставі абзацу третього ч. 2 ст. 265 КЗпП у розмірі 3 мінімальних заробітних плати. ФГ вирішило оспорити цю постанову та звернулося до суду з позовом про визнання його неправомірним і скасування.

Постановою окружного адміністративного суду в задоволенні позовних вимог було відмовлено. Постановою апеляційного адміністративного суду дане рішення залишене без змін. Не погодившись із рішенням судів двох інстанцій, ФГ звернулося до Верховного Суду з касаційною скаргою.

Читати
Анонс «Баланс-Бюджет» № 22, 2020
21 травня 2020 р.

Анонс «Баланс-Бюджет» № 22, 2020

Травень традиційно є місяцем благоустрою міст, сіл, прибудинкових територій. Тож «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» № 22 ми почали з консультації саме за темою «Благоустрій населеного пункту від А до Я». Ви дізнаєтесь, як розробити програму, якими нормативно-правовими актами керуватися та які документи слід підготувати та погодити, щоб мати право здійснювати видатки на такий захід. Адже витрачання бюджетних коштів – завжди велика відповідальність.
Чи може бюджетна установа взяти в лізинг будь-який основний засіб? Звісно, так. Предметом договору лізингу може бути неспоживна річ, визначена індивідуальними ознаками та віднесена до основних засобів. У статті цього номера розглядаються особливості фінансового лізингу в лізингоодержувача – бюджетної установи, зокрема: як скласти договір фінлізингу; як передати та документально оформити предмет договору; як відобразити в бухобліку операції із придбання автомобіля у фінансовий лізинг.
Продовжуючи тему лікарняних, у рубриці «Податки та внески» з’ясуємо, як оподатковується допомога з тимчасової непрацездатності та як вона відображається в податковому розрахунку за формою № 1ДФ.

Читати
Читайте у «Баланс» № 21, 2020
21 травня 2020 р.

Читайте у «Баланс» № 21, 2020

У «БАЛАНСІ» № 21 редакція підготувала для вас наступні матеріали:

  • Благодійність: документація та облік
  • Що потрібно зробити при зміні директора?
  • Нова причина для видачі лікарняного: питання врегульовано

Читати
Перенесення, продовження та відкликання з відпустки
21 травня 2020 р.

Перенесення, продовження та відкликання з відпустки

У процесі функціонування підприємства, ведення бізнесу підприємцем можуть виникати ситуації, коли без працівника, який перебуває у відпустці, не обійтися. У цьому випадку потрібно розуміти, коли роботодавець може відкликати працівника з відпустки, не порушивши при цьому його права, як це правильно документально оформити, як перенести або продовжити відпустку. Про це і йтиметься в консультації.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!