Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Засяй яскравіше разом з «Балансом»!
30 серпня 2018 р.

Засяй яскравіше разом з «Балансом»!

Шановні колеги!
У вересні стартує нова акція групи компаній «БАЛАНС». Учасником цієї акції може стати кожен із вас.
Оформивши передплату на видання «БАЛАНС», «БАЛАНС-АГРО», «БАЛАНС-БЮДЖЕТ», «Бібліотека «Баланс», а також «Баланс-Комплект» і «Агро-Комплект» на 6 або 12 місяців 2019 року, ви гарантовано отримуєте сертифікат на купівлю золотих прикрас у мережі фірмових магазинів «Столичної ювелірної фабрики» на суму 500, 1 000, 1 500 або 2 000 грн.
Більш детальну інформацію щодо умов проведення акції ви зможете отримати за телефоном (056) 370-44-25.

Читати
1001 проведення: довідник бухгалтера-практика
19 липня 2018 р.

1001 проведення: довідник бухгалтера-практика

Знання проведень назубок для бухгалтера – це його ключова компетенція. Не знаєте проведень? Значить, ви не знаєте бухобліку. А не знаєте бухобліку – на роботу приймуть не вас, а того, хто знає. Керівники підприємств, айчари давно вже в курсі, що незнання бухобліку – це ризики заробити штраф при податковій перевірці.
І не говоріть, що за вас думає комп'ютерна програма, мовляв, там забито всі стандартні операції. А раптом нестандартна чи рідка операція? А фінансова та податкова звітність? Усе це базується на твердих знаннях бухобліку. Кожний поважаючий себе бухгалтер зобов'язаний усе сто раз перевірити і перевірити ще раз. Адже відповідальність за помилки – на ньому.

Читати
Нам 27 – даруємо знижку всім!
17 жовтня 2018 р.

Нам 27 – даруємо знижку всім!

Нам виповнилося 27 років! І отже, настав час подарунків!
Ми підготували для своїх клієнтів спеціальний подарунок – знижку 27 % при оформленні спільної річної передплати на видання «БАЛАНС» і «Бібліотека« Баланс ».

       800 грн.
481 грн. + 319 грн. = 584 грн.

Також як додатковий подарунок усі передплатники отримають можливість безкоштовно користуватися електронними версіями цих видань протягом 24 місяців.
Для оформлення річної передплати на видання «БАЛАНС» і «Бібліотека «Баланс» зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами:
(056) 370-44-25,
(067) 544-19-29.

Приєднуйтеся до нашого свята і отримуйте за це приємні подарунки!

Читати
Уникай помилок! Таблиця 5 Звіту по ЄСВ: консультація представника ПФУ
17 жовтня 2018 р.

Уникай помилок! Таблиця 5 Звіту по ЄСВ: консультація представника ПФУ

У новому спецвипуску «Оплата праці за професіями та галузями: запитання – відповіді» заступник директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Валентина Боршовська надасть консультацію із приводу обов’язковості відповідності назв професій і посад у таблиці 5 Звіту з ЄСВ Класифікатору ДК 003:2010 та відповість на запитання щодо заповнення таблиці 5.

Читати
Які зміни очікують сільгосппідприємства з 01.01.19 р?
16 жовтня 2018 р.

Які зміни очікують сільгосппідприємства з 01.01.19 р?

Із 01.01.19 р. набуває чинності Закон від 10.07.18 р. № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування в масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні». Як можна побачити із назви, цей Закон стосується широкого спектру питань. Тож у черговому випуску «БАЛАНС-АГРО» ми проаналізуємо основні зміни, на які слід чекати сільгосппідприємству від початку 2019 року.

Читати
Виправлення помилок у ПДВ-звітності. Читайте у свіжому номері!
16 жовтня 2018 р.

Виправлення помилок у ПДВ-звітності. Читайте у свіжому номері!

Представляємо вашій увазі «БАЛАНС» 2018, № 82-83:

Після закінчення строку трудового договору роботодавець звільняє співробітника без попереднього повідомлення.

Якщо гарантії в оплаті праці передбачені галузевою угодою, а не законом, то штраф у розмірі 10 МЗП за порушення цих гарантій – не застосовується.

Анулювати реєстрацію платника ЄП можна тільки після податкової перевірки, якою буде встановлено факт порушення умов перебування у статусі єдинника.

Суд не повинен був розглядати справу в письмовому провадженні, оскільки відповідач не був належним чином проінформований про дату і час розгляду справи в суді.

УР із ПДВ: куди перераховувати недоплату, штраф і пеню?

Податкові зобов'язання з ПДВ: виправляємо помилки та їх наслідки.

Виправлення помилок: податковий кредит.

Виправляємо помилки у від’ємному значенні пдв.

Виправлення помилок з ПДВ: відповідаємо на запитання.

Чи є виплата дивідендів контрольованою операцією.

Як зараз сплачувати земельний податок за лісові землі?

Що не може включати до витрат підприємець на загальній системі.

Читати
Як правильно визначити строки виплати зарплати
12 жовтня 2018 р.

Як правильно визначити строки виплати зарплати

Наше законодавство недосконале, тому нерідко дозволяє перевіряючим трактувати дії бухгалтера як порушення закону (тобто на свою користь).

Наприклад, якщо в законі закріплено норму про регулярність виплати зарплати за першу і другу половини місяця, її розмір і строки виплати, то обов'язково (бухгалтери вже до цього звикли і на інше навіть не розраховують!) формулювання виявиться якимось неповноцінним. І на практиці це викличе безліч запитань, які залишаться без відповіді.

Давайте поговоримо конкретніше. Розмір зарплати за першу половину місяця запитань у принципі не викликає. Тут головне, щоб не менше, ніж за фактично відпрацьований час. Але періодичність виплати і горезвісні 16 календарних днів іноді заводять бухгалтера у безвихідь.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!