Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Отримай Податковий кодекс у подарунок
1 лютого 2018 р.

Отримай Податковий кодекс у подарунок

«БАЛАНС» готує для вас фірмовий надрукований головний нормативний документ кожного бухгалтера. У чому зручність для бухгалтера? Паперовий варіант Податкового кодексу завжди під рукою, навіть коли немає Інтернету.
Комфортно буде працювати із примірником Кодексу щодня: перегортати його, робити свої позначки і закладки, у ньому будуть посилання на актуальні підзаконні акти до статей Кодексу, алфавітний покажчик термінів.

Читати
Судова практика розгляду адмінсправ щодо членів тендерного комітету
22 березня 2018 р.

Судова практика розгляду адмінсправ щодо членів тендерного комітету

Ситуація: аудитори склали адмінпротоколи за ст. 16414 КУпАП на членів тендерного комітету. У суді справи було розподілено між двома суддями, і обидва з них закрили провадження у зв’язку із пропуском строків притягнення до відповідальності. Водночас, закриваючи провадження, другий суддя в рішенні прописав, що вина особи підтверджується, тобто, по суті, встановив одну з ознак складу правопорушення. У зв'язку з цим виникають запитання.

Читати
Запрошуємо на вебінар:
21 березня 2018 р.

Запрошуємо на вебінар: "Усе про блокування податкових накладних по-новому"

Питання до розгляду:

1. Що потрібно зробити в разі блокування реєстрації ПН/РК.
2. Що робити із тими ПН/РК, реєстрація яких була заблокована до 01.12.17 р.
3. Як оскаржити рішення органу ДФС.
4. Зміни в формі декларації з ПДВ: що очікувати платникам ПДВ.

Читати
Прагнення бути в лідерах для нас на просто маркетинговий хід, а справа честі, якщо хочете – багаторічна традиція
21 березня 2018 р.

Прагнення бути в лідерах для нас на просто маркетинговий хід, а справа честі, якщо хочете – багаторічна традиція

Аполлон Позов,
засновник ВКК «Баланс-Клуб»

Компанія «Баланс-Клуб» працює на ринку України з 1991 року, допомагаючи підприємствам створювати, зберігати, примножувати та найкраще використовувати свої ресурси й активи. Уже понад два десятки років команда професіоналів щодня трудиться над підготовкою матеріалів, друкуючи та оперативно доставляючи свіжі випуски журналів безпосередньо до рук клієнтів. Окрім «Балансу» – одного з найавторитетніших і найпопулярніших журналів у галузі бухгалтерського обліку, оподаткування та права – знання бухгалтерів підкріплюються семінарами-практикумами, які протягом семи років щомісяця проводяться ГО «ВБК» спільно з редакціями компанії майже в усіх обласних центрах України.

Читати
Енциклопедія офісних витрат
20 березня 2018 р.

Енциклопедія офісних витрат

Офіс сучасного підприємства являє собою непростий і багатогранний об'єкт обліку, з яким пов'язані тільки витрати. Це затрати на зарплату адмінперсоналу, утримання офісного приміщення, зв'язок, охорону, придбання та експлуатацію офісної техніки та матеріалів, забезпечення працівників комфортними умовами праці і багато чого іншого.
Розібратися із правилами бухгалтерського та податкового обліку офісних витрат і без помилок відобразити їх у звітності вам допоможе практичне керівництво «Енциклопедія офісних витрат».

Читати
Березневий семінар у Дніпрі
20 березня 2018 р.

Березневий семінар у Дніпрі

14 березня ГО «ВБК» та редакція видання «Баланс» провели в Дніпрі семінар-практикум для бухгалтерів і керівників комерційних організацій – передплатників видань «Баланс», «Баланс-Агро» і «Бібліотека «Баланс»».
Тему семінару «Кінець мораторію на перевірки? Робота СМКОР з 1 березня. Касові нововведення: застосовуємо на практиці» висвітлили лектори Ольга Целуйко, шеф-редактор видань «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»», головний експерт ГО «ВБК» та Марія Чумасова, експерт із оподаткування, автор публікацій у виданнях «Баланс» і «Бібліотека «Баланс»».

Читати
Анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року
19 березня 2018 р.

Анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року

Редакція видання «БАЛАНС-АГРО» надає можливості читачам підвищувати професійний рівень у практичний спосіб, доступній формі та зручний час! Кожен випуск нашого видання «Школа бухгалтера сільськогосподарської галузі» несе практичну цінність як для початківців у бухгалтерській сфері, так і досвідчених фахівців.
Пропонуємо до вашої уваги анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі» за березень 2018 року.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!