Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Барвисті шпалери на робочий стіл на квітень 2018 року
30 березня 2018 р.

Барвисті шпалери на робочий стіл на квітень 2018 року

Весна настає!!!
Саме час маленьких, але приємних змін. Пропонуємо почати зі шпалер для робочого столу!

Барвисті шпалери на робочий стіл із зазначенням дат подання звітності та сплати платежів у квітні 2018 року те, що вам потрібне!
Також у календарі вказано:
- кількість робочих днів;
- норми робочого часу при 40-годинному, 36-годинному та 24-годинному робочому тижні.

Наші нові світлини не тільки прикрасять ваш робочий стіл, а і створять позитивний настрій і допоможуть у роботі.
Важко уявити повноцінну і продуктивну роботу всієї бухгалтерії у цілому без календаря бухгалтера. Будь-який, навіть цілком звичайний, календар за визначенням є помічником.

Шпалери прикрасять ваш робочий стіл, створять позитивний настрій і допоможуть у роботі.
Установіть собі барвисті шпалери на робочий стіл прямо зараз.

Читати
Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 16
20 квітня 2018 р.

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 16

На сьогодні підвищення вимог до бухгалтерських кадрів не супроводжується, на жаль, ані паритетним розширенням їх посадових прав, ані державною регламентацією норм професійної етики. Саме тому на сторінках «БАЛАНС-АГРО» ми започатковуємо рубрику «Професійна етика бухгалтера», яка покликана допомогти бухгалтерам підприємств правильно вирішувати питання, не врегульовані законодавством, та допомогти захистити свої права від протиправних розпоряджень осіб, відповідальних за організацію бухгалтерського обліку (власників, керівників підприємства тощо), та контролюючих органів. І в першій статті цієї рубрики ми розповімо про те, як виконання обов’язків тимчасово відсутнього головбуха доручити іншому працівнику.

Читати
ПДВ: блокування ПН/РК, коригування та інші практичні ситуації
19 квітня 2018 р.

ПДВ: блокування ПН/РК, коригування та інші практичні ситуації

Зміни, які без кінця вносяться в процедуру адміністрування ПДВ, постійно «радують» платників цього податку. Не став винятком і 2018 рік. Крім поновлення роботи СМКОР, а значить, і зупинення реєстрації ПН і РК, змінилися також правила оформлення РК.

Читати
Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 16-1
18 квітня 2018 р.

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 16-1

Шановні колеги!
Пропонуємо до вашої уваги анонс публікацій «Школи бухгалтера сільськогосподарської галузі», яка є безплатним додатком до нашого видання «БАЛАНС-АГРО» і доступна в електронній версії в сервісі БСБ.
У квітневому випуску ми зосередили увагу на актуальних для аграрних підприємств питаннях залучення кредитних коштів на посівну, закупівлю матеріалів та необоротних активів та ін.

Читати
Безповоротна фіндопомога: облік згідно з МСФЗ
17 квітня 2018 р.

Безповоротна фіндопомога: облік згідно з МСФЗ

Розглянемо, яким міжнародним стандартом регулюється порядок визнання та обліку безповоротної фінансової допомоги, у яких випадках така допомога впливає на суму власного капіталу, а в яких – на суму доходу.

Читати
Звітуємо про суми податкових пільг
17 квітня 2018 р.

Звітуємо про суми податкових пільг

Розповімо про податкові пільги, якими користуються суб’єкти господарювання. Багато бюджетних установ також мають пільги, зокрема з ПДВ, але не всі знають, що про них потрібно звітувати перед контролюючими органами. Тож напередодні подання звіту за І квартал 2018 року ми допоможемо визначитись, хто повинен подавати звітність щодо податкових пільг, як правильно заповнити таку звітність і запобігти штрафним санкціям. Отже, читайте і перевіряйте себе.

Читати
Алгоритм дій при розблокуванні ПН/РК. Читайте у свіжому номері!
16 квітня 2018 р.

Алгоритм дій при розблокуванні ПН/РК. Читайте у свіжому номері!

Представляємо вашій увазі «БАЛАНС» 2018, № 31-32:
Приклади оформлення РК із різними причинами коригування. СМКОР по-новому. Таблиця даних: як заповнювати та коли подавати. Адміністративне оскарження відмови в реєстрації ПН. Вранці – гроші, увечері – підзвітні стільці. А можна навпаки? Статутний капітал і невгомонний учасник-нерезидент. Відповідальність операторів ринку харчових продуктів. Приймаємо на роботу студента: що потрібно знати роботодавцю. Як підприємцю-загальносистемнику розрахувати суму ЄСВ за квартал?

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!