Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

Отримай Податковий кодекс у подарунок
1 лютого 2018 р.

Отримай Податковий кодекс у подарунок

«БАЛАНС» готує для вас фірмовий надрукований головний нормативний документ кожного бухгалтера. У чому зручність для бухгалтера? Паперовий варіант Податкового кодексу завжди під рукою, навіть коли немає Інтернету.
Комфортно буде працювати із примірником Кодексу щодня: перегортати його, робити свої позначки і закладки, у ньому будуть посилання на актуальні підзаконні акти до статей Кодексу, алфавітний покажчик термінів.

Читати
Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 12
23 березня 2018 р.

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 12

Шановні читачі!
У цьому випуску «БАЛАНС-АГРО» ми започатковуємо нову рубрику, яку назвали «На шляху до ЄС». І ми хочемо поділитися з вами планами щодо тематики публікацій, які розміщуватимуться в ній.
Як відомо, 01.09.17 р. набула чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, один із розділів якої містить положення укладеної раніше Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. І це покладає на нашу державу певні обов’язки, один із яких – імплементація вимог директив ЄС в національне законодавство.
Тож минулого року було внесено зміни до законодавства, які, зокрема, передбачають упровадження вітчизняними виробниками систем контролю якості, обов’язкове застосування МСФЗ із початку поточного року суб’єктами господарювання певних категорій.
Багато нововведень стосуються також підприємств аграрного сектора економіки країни, тому ми й вирішили об’єднати в одній рубриці матеріали із зазначеної тематики.
А в першій публікації рубрики ми розповімо про наше бачення обов’язковості застосування МСФЗ тими підприємствами, які використовують водні свердловини та добувають воду для власних господарських потреб.
Проблема з документальним оформленням орендних операцій існує не перший рік. Пов’язане це з відсутністю в нормативці чітких вказівок щодо оформлення таких документів. Зокрема, згідно з нормами Господарського та Цивільного кодексів правовідносини тут регулюються договором про оренду. Проте з позиції бухгалтерського обліку для підтвердження господарської операції одного лише договору недостатньо, і тому потрібно скласти окремий первинний документ. Тому в нашій наступній публікації ми надамо свої рекомендації, які первинні документи слід оформлювати під час орендних відносин, щоб не порушити бухгалтерського та податкового законодавства.

Читати
Підприємство видобуває воду зі свердловини: чи треба переходити на МСФЗ?
23 березня 2018 р.

Підприємство видобуває воду зі свердловини: чи треба переходити на МСФЗ?

Що сталося: з 2018 року в законодавстві з'явилася вимога про обов'язкове застосування міжнародних стандартів фінансової звітності підприємствами, що видобувають корисні копалини загальнодержавного значення.

У чому полягає запитання: чи стосується ця вимога підприємств, що видобувають підземні води?

Читати
Автомобіль для госпдіяльності. Читайте у спецвипуску!
22 березня 2018 р.

Автомобіль для госпдіяльності. Читайте у спецвипуску!

Представляємо вашій увазі «БАЛАНС» 2018, № 25-26:
Надходження автомобіля на підприємство: облік. ТО, ремонт і поліпшення власного та орендованого автомобіля. Застосування норм витрати палива і списання ПММ. Шини та акумулятори для автомобіля. Звичайна ТТН: особливості оформлення і застосування. Що необхідно знати про правильне оформлення водія на підприємстві. Як на практиці оплачують працю водіїв.

Читати
Пред’являємо претензію контрагенту
22 березня 2018 р.

Пред’являємо претензію контрагенту

Для кого ця стаття: для сільгосппідприємства, права або законні інтереси якого порушив контрагент.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: про досудовий порядок врегулювання господарського спору між сторонами, порядок направлення претензії, її обов’язкові реквізити та строки надання відповіді.

Читати
Судова практика розгляду адмінсправ щодо членів тендерного комітету
22 березня 2018 р.

Судова практика розгляду адмінсправ щодо членів тендерного комітету

Ситуація: аудитори склали адмінпротоколи за ст. 16414 КУпАП на членів тендерного комітету. У суді справи було розподілено між двома суддями, і обидва з них закрили провадження у зв’язку із пропуском строків притягнення до відповідальності. Водночас, закриваючи провадження, другий суддя в рішенні прописав, що вина особи підтверджується, тобто, по суті, встановив одну з ознак складу правопорушення. У зв'язку з цим виникають запитання.

Читати
Запрошуємо на вебінар:
21 березня 2018 р.

Запрошуємо на вебінар: "Усе про блокування податкових накладних по-новому"

Питання до розгляду:

1. Що потрібно зробити в разі блокування реєстрації ПН/РК.
2. Що робити із тими ПН/РК, реєстрація яких була заблокована до 01.12.17 р.
3. Як оскаржити рішення органу ДФС.
4. Зміни в формі декларації з ПДВ: що очікувати платникам ПДВ.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!