Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новини компанії

1001 проведення: довідник бухгалтера-практика
19 липня 2018 р.

1001 проведення: довідник бухгалтера-практика

Знання проведень назубок для бухгалтера – це його ключова компетенція. Не знаєте проведень? Значить, ви не знаєте бухобліку. А не знаєте бухобліку – на роботу приймуть не вас, а того, хто знає. Керівники підприємств, айчари давно вже в курсі, що незнання бухобліку – це ризики заробити штраф при податковій перевірці.
І не говоріть, що за вас думає комп'ютерна програма, мовляв, там забито всі стандартні операції. А раптом нестандартна чи рідка операція? А фінансова та податкова звітність? Усе це базується на твердих знаннях бухобліку. Кожний поважаючий себе бухгалтер зобов'язаний усе сто раз перевірити і перевірити ще раз. Адже відповідальність за помилки – на ньому.

Читати
Маркетингові послуги: нюанси обліку
15 серпня 2018 р.

Маркетингові послуги: нюанси обліку

Маркетингові послуги (маркетинг) забезпечують функціонування підприємства у сфері вивчення ринку, стимулювання збуту продукції (робіт, послуг), політики цін, організації та управління рухом продукції (робіт, послуг) до споживача та післяпродажного обслуговування споживача в рамках господарської діяльності. У консультації розглянемо, як класифікувати ці послуги, які документи слід оформити для підтвердження факту надання/отримання таких послуг, а також який порядок їх відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Читати
Що нового у коригуваннях ПК і ПЗ при списанні заборгованості. Читайте у свіжому номері!
14 серпня 2018 р.

Що нового у коригуваннях ПК і ПЗ при списанні заборгованості. Читайте у свіжому номері!

Представляємо вашій увазі «БАЛАНС» 2018, № 64-65

Читати
Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (ІV квартал 2018 року)
13 серпня 2018 р.

Перелік тем практичних керівництв серії «Бібліотека «Баланс» (ІV квартал 2018 року)

ПК № 19 «Відрядження: оформлення та облік витрат»

ПК № 20 «Єдиний податок для юридичних і фізичних осіб»

ПК № 21 «Усе про облік доходів і витрат»

ПК № 22 «Господарські договори: поради, зразки, практика (частина 1)»

ПК № 23 «Як розробити облікову політику підприємства за П(С)БО та МСФЗ»

ПК № 24 «Завершуємо рік: відповіді на актуальні запитання»

Читати
Енциклопедія послуг
10 серпня 2018 р.

Енциклопедія послуг

У господарській діяльності підприємств операції з надання (або отримання) послуг посідають досить значне місце. При цьому деякі види послуг (наприклад, маркетингові, рекламні) викликають особливу увагу з боку органів ДФС, тому дуже важливо правильно відобразити їх в обліку та грамотно скласти договір.
Також на практиці виникає багато запитань щодо послуг у сфері ЗЕД. Вони пов'язані з валютним регулюванням, відображенням в обліку курсових різниць, визначенням місця постачання послуг для цілей ПДВ. Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете в підготовленому нами практичному керівництві «Енциклопедія послуг».

Читати
Акційна передплата на 2019 рік
9 серпня 2018 р.

Акційна передплата на 2019 рік

Ми раді повідомити вам про гарячу пропозицію від групи компаній «Баланс»!
Тільки до 31.07.18 р. ви можете оформити передплату на 2019 рік за цінами 2018 року.
Пропозиція діє на всі друковані видання компанії – «Баланс», «Баланс-Агро», «Баланс-Бюджет», «Бібліотека «Баланс», «Агро-комплект», «Баланс-комплект», а також на електронні версії видань у «Бухгалтерській системі «Баланс» (БСБ)!

Не пропустіть свій шанс!

Читати
Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 30
9 серпня 2018 р.

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 30

Шановні читачі!
Із початку року ДФС зайняла позицію, що голови ФГ з 01.01.18 р. не мають права на самостійну реєстрацію в системі загальнообов'язкового соціального страхування та сплату ЄСВ. Але після участі провідних фахівців ДФС у круглому столі, проведеному «БАЛАНС-АГРО», позиція щодо можливості страхування голів ФГ була змінена. І в цьому випуску ми розповімо про послідовність дій щодо внесення змін до статуту ФГ, щоб його голова міг сплачувати ЄСВ та отримувати страховий стаж.

Читати

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!