Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Внесены изменения в порядок формирования Единого реестра распорядителей бюджетных средств

July 6, 2015

Мінфін наказом від 05.06.2015 р. № 541 уніс зміни до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів й одержувачів бюджетних коштів.

Зокрема, розпорядники бюджетних коштів, відомості щодо яких згідно із законодавством не містяться в Єдиному державному реєстрі, разом із Реєстраційною карткою подають:

копію довідки про присвоєння коду за ЄДРПОУ, виданої відповідним центральним органом виконавчої влади та засвідченої цим органом;

копію довідки про взяття на облік платника податків, засвідчену відповідним територіальним органом ДФС;

копію повідомлення про взяття на облік платника ЄСВ, засвідчену відповідним територіальним органом ДФС.

Розпорядник бюджетних коштів, відомості щодо якого відповідно до законодавства не містяться в Єдиному державному реєстрі, після прийняття рішення відповідним органом про припинення діяльності такого розпорядника бюджетних коштів протягом 5 робочих днів подає до органу Казначейства копію довідки про виключення з ЄДРПОУ, засвідчену органом, який її видав.

Розпорядник бюджетних коштів, відомості щодо якого згідно із законодавством не містяться в Єдиному державному реєстрі, не включений до мережі на поточний бюджетний період, орган Казначейства, в якому він зареєстрований, звертається із запитом про припинення юридичної особи до відповідного центрального органу виконавчої влади, який надав розпоряднику бюджетних коштів довідку про присвоєння коду за ЄДРПОУ.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Uneseno-zmini-do-poryadku-formuvannya-YEdinogo-reyestru-rozporyadnikiv-byudzhetnix-koshtiv-1436170966

 

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!