Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Унесено зміни до порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів

July 6, 2015

Мінфін наказом від 05.06.2015 р. № 541 уніс зміни до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів й одержувачів бюджетних коштів.

Зокрема, розпорядники бюджетних коштів, відомості щодо яких згідно із законодавством не містяться в Єдиному державному реєстрі, разом із Реєстраційною карткою подають:

копію довідки про присвоєння коду за ЄДРПОУ, виданої відповідним центральним органом виконавчої влади та засвідченої цим органом;

копію довідки про взяття на облік платника податків, засвідчену відповідним територіальним органом ДФС;

копію повідомлення про взяття на облік платника ЄСВ, засвідчену відповідним територіальним органом ДФС.

Розпорядник бюджетних коштів, відомості щодо якого відповідно до законодавства не містяться в Єдиному державному реєстрі, після прийняття рішення відповідним органом про припинення діяльності такого розпорядника бюджетних коштів протягом 5 робочих днів подає до органу Казначейства копію довідки про виключення з ЄДРПОУ, засвідчену органом, який її видав.

Розпорядник бюджетних коштів, відомості щодо якого згідно із законодавством не містяться в Єдиному державному реєстрі, не включений до мережі на поточний бюджетний період, орган Казначейства, в якому він зареєстрований, звертається із запитом про припинення юридичної особи до відповідного центрального органу виконавчої влади, який надав розпоряднику бюджетних коштів довідку про присвоєння коду за ЄДРПОУ.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Uneseno-zmini-do-poryadku-formuvannya-YEdinogo-reyestru-rozporyadnikiv-byudzhetnix-koshtiv-1436170966

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!