Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

В Украине подписан проект поддержки бизнес-объединений малых и средних предприятий

27 августа 2015 г.

Документ підписаний МЕРТ, ПРООН та Швейцарським бюро

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Програма розвитку ООН і Швейцарське бюро співробітництва в Україні підписали проектний документ "Зміцнення бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств", передає кореспондент РБК-Україна.

Документ підписали заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко, директор Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Янтомас ХІМБУД і директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані.

Міністерство планує створити в Україні 15 нових центрів підтримки малого та середнього бізнесу в 2016 р

"У стратегічних завданнях міністерства є створення в Україні 15 нових центрів підтримки малого та середнього бізнесу в 2016 році, а також створення фонду гарантування кредитів для цього сектора економіки", - сказала вона.

Довідково:

Програма розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. Вона виступає в підтримку перетворень і надає доступ до джерел знань, практичного досвіду та ресурсів з метою сприяння поліпшенню життя населення.
(Публикуется на языке оригинала) 

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/V-Ukraini-pidpisano-proekt-pidtrimki-biznes-ob%27yednan-malix-i-serednix-pidpriyemstv-9001

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!