Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні підписано проект підтримки бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств

August 27, 2015

Документ підписаний МЕРТ, ПРООН та Швейцарським бюро

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Програма розвитку ООН і Швейцарське бюро співробітництва в Україні підписали проектний документ "Зміцнення бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств", передає кореспондент РБК-Україна.

Документ підписали заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко, директор Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Янтомас ХІМБУД і директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані.

Міністерство планує створити в Україні 15 нових центрів підтримки малого та середнього бізнесу в 2016 р

"У стратегічних завданнях міністерства є створення в Україні 15 нових центрів підтримки малого та середнього бізнесу в 2016 році, а також створення фонду гарантування кредитів для цього сектора економіки", - сказала вона.

Довідково:

Програма розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. Вона виступає в підтримку перетворень і надає доступ до джерел знань, практичного досвіду та ресурсів з метою сприяння поліпшенню життя населення.

Джерелоhttp://uteka.ua/channels_store/publication/V-Ukraini-pidpisano-proekt-pidtrimki-biznes-ob%27yednan-malix-i-serednix-pidpriyemstv-9001

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!