Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Государственная исполнительная служба Украины объявила о прекращении своей деятельности

26 августа 2015 г.

Про це повідомляється на сайті ДВС.
«Постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 року № 17 «Питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції» ліквідовано Державну виконавчу службу України, на підставі якої створено комісію з ліквідації Державної виконавчої служби України (місцезнаходження комісії: 04053, м.Київ, вул. Артема, 73)», - йдеться в повідомленні ДВС.
Згідно із зазначеною Постановою завдання і функції з реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) покладені на Міністерство юстиції України. Так, зазначені функції перейшли до Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України (місцезнаходження комісії: 01001, м.Київ, ул.Городецкого, 13).
В даний час діяльність Державної виконавчої служби України щодо реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) припинена і Державна виконавча служба України перебуває в процесі ліквідації.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/%E2%80%8BDerzhavna-vikonavcha-sluzhba-Ukraini-ogolosila-pro-pripinennya-svoyei-diyalnosti.-8957.

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!