Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Через 3 месяца АМКУ будет обязан публиковать свои решения

3 декабря 2015 г.

Органи Антимонопольного комітету України оприлюднюють рішення за результатом розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції на офіційному сайті АМКУ протягом 10 робочих днів з дня його прийняття. Рішення підлягає оприлюдненню в повному обсязі, крім інформації, яка визначена інформацією з обмеженим доступом.

Такий обов’язок АМКУ передбачено Законом (на основі проекта №2102) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України», який було опубліковано в сьогоднішньому номері "Голосу України". Закон набирає чинності через 3 місяці з дня опублікування. За цей час АМКУ повинен привести всі свої нормативні акти у відповідність до закону.

Законом передбачено наступне:

- інформація стосовно прийняття розпорядження про початок розгляду справи про узгодженні дії чи концентрацію, а саме назви, організаційно-правові форми учасників узгоджених дій чи концентрації, а також виду та змісту узгоджених дій чи концентрації підлягає опублікуванню на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту 

прийняття такого розпорядження.

- рішення, прийняте за результатом розгляду заяв, справ про узгодженні дії чи концентрацію публікується на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.

- органи АМКУ публікують рішення за результатом розгляду справ про недобросовісну конкуренцію на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.

- органи АМКУ публікують рішення за результатом розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.

Рішення підлягає опублікуванню у повному обсязі за вилученням інформації, яка визначена інформацією з обмеженим доступом.

Особа, яка надає інформацію як інформацію з обмеженим доступом, зобов’язана вказати яка саме інформація має обмежений доступ, навести аргументовані пояснення щодо вимоги такого статусу інформації, а також надати АМКУ не конфіденційну версію цієї інформації та документі, розголошення якої може завдати шкоди цій особі.

Слід відзначити, що АМКУ з липня цього рокузапровадив про публікацію своїх рішень.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/CHerez-3-misyaci-AMKU-bude-zobov%27yazanij-publikuvati-svoi-rishennya-11881

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!