Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Банки будут проверять финансы клиентов с помощью госреестров?

5 августа 2015 г.

Щоб унеможливити випадки надання банкам недостовірної інформації щодо доходів з боку фізичних та юридичних осіб, пропонується надати банкам доступ до відповідних баз та реєстрів з метою перевірки платоспроможності клієнтів.

Зареєстровано законопроект № 2460а “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо доступу до інформації про платників податку”.

Відповідно до проекту кредитор – банк (за наявності згоди власника інформації) та бюро кредитних історій з метою перевірки платоспроможності боржника та визначення його фінансового стану має право одержувати необхідні відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб про суми доходів, виплачених платникам податків, та утриманих з них податків, зборів, платежів, будь - яку іншу інформацію, необхідну для визначення його фінансового стану та перевірки платоспроможності.

 

(Публикуется на языке оригинала)

 

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Banki-pereviryatimut-finansi-kliyentiv-za-dopomogoyu-derzhreyestriv-8375

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!