Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Банки перевірятимуть фінанси клієнтів за допомогою держреєстрів?

August 5, 2015

Щоб унеможливити випадки надання банкам недостовірної інформації щодо доходів з боку фізичних та юридичних осіб, пропонується надати банкам доступ до відповідних баз та реєстрів з метою перевірки платоспроможності клієнтів.

Зареєстровано законопроект № 2460а “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо доступу до інформації про платників податку”.

Відповідно до проекту кредитор – банк (за наявності згоди власника інформації) та бюро кредитних історій з метою перевірки платоспроможності боржника та визначення його фінансового стану має право одержувати необхідні відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб про суми доходів, виплачених платникам податків, та утриманих з них податків, зборів, платежів, будь - яку іншу інформацію, необхідну для визначення його фінансового стану та перевірки платоспроможності.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Banki-pereviryatimut-finansi-kliyentiv-za-dopomogoyu-derzhreyestriv-8375

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!