Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Знайомимось з новою декларацією з транспортного податку

May 14, 2015

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу II, статті 267 розділу XII Податкового кодексу України та підпункту 5 пункту 4 Положення про Мінфін, затвердженого постановою КМУ від 20.08.14 р. № 375, затверджено форму Податкової декларації з транспортного податку.

Наказ Мінфіну від 10.04.15 р. № 415 набуде чинності з дня опублікування. [d2352]

Нагадаємо, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об`єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.
Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
Платники податку - юрособи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об`єкта оподаткування декларацію за встановленою формою, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!