Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Заяви від фізосіб при перейменуванні назв міста, вулиці: чи потрібно подавати?

29 липня 2016 р.

У разі внесення до документа, що посвідчує особу, відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), а також у разі отримання довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування, платник податків повинен подати до відповідного контролюючого органу Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків за ф. № 5ДР або Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта, за формою № 5ДРП.
Відповідні заяви подаються протягом місяця з дня виникнення таких змін (п. 70.7 ПКУ, п. 1 р. IX Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.2013 р. № 779).
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 119.09.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zayavleniya-ot-fizlic-v-GFS-pri-pereimenovanii-nazvaniya-goroda-ulicy-nuzhno-li-podavat

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!