Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зареєструвати місце проживання дитини можна на підставі заяви про призначення держдопомоги при народженні

20 лютого 2014 р.

Внесено зміни до Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні і зразків необхідних для цього документів.
Відповідно до змін реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі спрямованих органами соціального захисту населення даних, вказанних одним з батьків дитини або законним представником, з яким проживає дитина, в заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
Встановлено, що співробітник територіального підрозділу Державної міграційної служби протягом доби з дня одержання даних:
- реєструє їх у журналі обліку заяв про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи. Дата реєстрації даних в цьому журналі є датою реєстрації місця проживання новонародженої дитини;
- заповнює відомості про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини і направляє їх до адресно-довідкового підрозділу для внесення відомостей про реєстрацію місця проживання одного з батьків дитини або ії законних представників, які подали заяву для призначення допомоги при народженні дитини;
- вносить дані про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини в картку реєстрації особи, в адресну карту та у відривний корінець даних, який у п`ятиденний термін повертається до відповідного органу соціального захисту.
Якщо під час обробки даних буде встановлено, що місце проживання одного з батьків дитини або її законного представника не зареєстровано або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно повідомляється органу соціального захисту населення.

Наказ МВС від 21.01.14 р. № 43 набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Нагадаємо, для отримання допомоги при народженні потрібно пред`явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу, свідоцтво про народження дитини та заява одного з батьків.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!