Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Заповнення відомостей персоніфікованого обліку: роз’яснює ПФУ

September 4, 2014

Роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і упродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату зарплати в розмірі не менше ніж 3 мінімальні зарплати за кожну особу, протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня зарплати в розмірі не менше ніж 3 мінімальні заробітні плати за кожну таку особу щомісяця за рахунок коштів Держбюджету компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 % суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. У разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці роботодавець втрачає право на компенсацію.
Враховуючи зазначене в Звіті про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ (далі - Звіт) передбачено відображення кількості новостворених робочих місць.
В таблиці 1 додатка 4 Звіту зазначається кількість створених нових робочих місць у звітному періоді - зазначається один раз і лише тоді, коли на підприємстві створено нове робоче місце у зв`язку із створенням нового суб`єкта господарювання (крім того, який створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника, незважаючи, що на них не були прийняті працівники.
В таблиці 5 додатка 4 Звіту зазначається дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник. Дата (число, місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин.
В таблиці 6 додатка 4 Звіту в Реквізиті 22 "Ознака нового робочого місця" зазначається позначка "Х" у разі працевлаштування особи на нове робоче місце та заповнюється протягом 2 років.

Лист ПФУ від 21.08.14 р. № 21841/05-10.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!