Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Заповнення одиниці виміру податкової накладної: є нюанси

May 11, 2017

Чи може у графі 4 податкової накладної (далі – ПН) зазначатися інша одиниця виміру, ніж була зазначена у ПН при придбанні товару (наприклад, при придбанні зазначена одиниця виміру «кг», а при постачанні «шт.» із відповідним кодом згідно з КСПОВО)?

У графі 4 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у Класифікаторі системи позначень одиниць вимірювання та обліку (КСПОВО).
У разі складання зведених податкових накладних у графі 4 вказується «грн.».
Якщо товар/послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, то у графі 4 зазначається умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, яке використовується для обліку та відображається в первинних документах.
У разі якщо в графі 4 зазначено умовне позначення одиниці виміру, яка відсутня в КСПОВО, то графа 5 не заповнюється.
Ураховуючи те, що постачання товару, ціну якого при придбанні було встановлено, наприклад, за вагову одиницю (кілограм, тонну тощо), може здійснюватися за ціною за кількісну одиницю (штуку тощо) такого товару, то одиниця виміру, указана у графі 4 ПН, складеної на операцію з постачання товару, може відрізнятися від одиниці виміру, що вказана у ПН, отриманій платником податку при придбанні такого товару.

(ЗІР, категорія 101.16).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!