Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" буде розглянуто повторно

July 4, 2016

Законопроект 2009а-д «Про оцінку впливу на довкілля» стоїть одним з перших у порядку денному роботи Парламенту на наступний тиждень.
Нагадаємо, що 19 травня 2016 року під час голосування цей законопроект  не набрав необхідної кількості голосів і був відправлений на доопрацювання.
Прийняття закону  зобов’яже  компанії, які мають бажання працювати на тій чи іншій території, проходити оцінку  наслідків впливу на довкілля. Крім того, цей закон забезпечить  участь громадськості в обговоренні і розвитку територій.
Якщо інвестор хоче побудувати біля населеного пункту, скажімо, для прикладу, нафтопереробний завод або хімічне виробництво, то після ухвалення  цього закону він зобов’язаний буде пройти обговорення з громадою,  отримати висновок екологів про вплив цього виробництва на довкілля і вже потім розпочати будівництво. І це дасть можливість бути впевненим, що це виробництво не буде негативно впливати на якість життя як людей, так і навколишнього природного середовища.
В європейських країнах давно діє практика, коли  жодне фінансування з боку іноземних фінансових  інституцій чи бізнесу   не розпочнеться  без оцінки впливу  проекту на довкілля.
Проведення екологічної оцінки – це загальний світовий тренд розвинених країн, який ми повинні запровадити в нашій країні. Збереження та захист природного навколишнього середовища повинні стати важливим елементом української політики.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zakonoproekt-Ob-ocenke-vozdejstviya-na-okruzhayushhuyu-sredu-budet-rassmotren-povtorno.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!