Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Закон про електронні довірчі послуги прийнятий за основу

September 21, 2016

20 вересня прийнятий за основу законопроект № 4685 «Про електронні довірчих послуги».
Метою законопроекту є реформування законодавства в сфері електронного цифрового підпису з урахуванням досвіду Євросоюзу, розвиток єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг, визнання в Україні електронних довірчих послуг, що надаються іноземними постачальниками, що забезпечить активний розвиток транскордонного співробітництва та інтеграцію України в світове електронне інформаційне простір.
Згідно з проектом, електронна довірча послуга - це послуга, що надається для забезпечення електронної взаємодії двох або більше суб'єктів, які довіряють постачальнику електронних довірчих послуг, стосовно виконання звичайних для всіх сторін взаємодії умов і зобов'язань під час надання такої послуги.
Документ регулює правові відносини, що виникають між юридичними, фізичними особами, суб'єктами владних повноважень в процесі надання, одержання електронних довірчих послуг.
Передбачається, що схема електронної ідентифікації буде встановлювати високий (використання кваліфікованих електронних підписів і печаток), середній (використання вдосконалених електронних підписів і печаток) або низький рівні довіри до використовуваних засобів електронної ідентифікації.
Окремо наголошується, що постачальники електронних довірчих послуг повинні забезпечити доступність цих послуг і результатів їх надання для осіб з обмеженими можливостями.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Zakon-ob-elektronnyx-doveritelnyx-uslugax-prinyat-za-osnovu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!