Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Закон про заборону дострокового зняття строкових депозитів підписано Президентом

June 4, 2015

Закон від 14.05.15 р. № 424-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів» спрямований на встановлення стабільності банківської системи через урегулювання механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи.
З цією метою затверджені зміни до ЦК, який регулює договірні відносини, та Закону «Про цінні папери та фондовий ринок», який регулює оплату ощадних (депозитних сертифікатів), відповідно до яких клієнти банку матимуть право отримати вклади та нараховані по ним відсотки за строковим банківським договором по закінченню терміну дії договору. При цьому дострокове повернення даного вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом можливе виключно у випадку, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.
З метою захисту інтересів вкладників, які не вимагають повернення суми строкового вкладу зі спливом строку, та уникнень зловживань зі сторони банків, які зацікавлені й надалі співпрацювати з клієнтом на умовах більш вигідних для банку, договір банківського вкладу вважатиметься продовженим лише на умовах вкладу на вимогу. Тобто, пролонгація договору на умовах строкового вкладу можлива тільки при особистому переукладанні договору вкладником.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України.

Новини за темою:
Банки отримають право не повертати депозити достроково

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!