Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За самостійне виправлення помилок у Звіті з ЄСВ, що не впливають на суму внеску, відповідальності не буде

July 7, 2016

Чи передбачена відповідальність при самостійному виправленні у звіті щодо сум нарахованого ЄСВ помилок, які не впливають на суму нарахованої заробітної плати /доходу та суму ЄСВ?

Якщо страхувальником самостійно здійснюється коригування недостовірних відомостей (крім сум єдиного внеску), що використовуються в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі - Державний реєстр), зокрема в Реєстрі застрахованих осіб, адміністративна відповідальність, у тому числі за подання недостовірних відомостей, органами доходів і зборів не застосовуються.
Проте у разі виявлення за результатами перевірки платника подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі, або інших відомостей, передбачених Законом № 2464 Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
фінансові санкції та притягнення до адміністративної відповідальності мають право застосовувати як органи доходів і зборів, так і органи Пенсійного фонду України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Za-samostoyatelnoe-ispravlenie-oshibok-v-Otchete-po-ESV-ne-vliyayushhix-na-summu-vznosa-otvetstvennosti-ne-budet.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!