Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За проїзд у метро тепер можна розрахуватися безконтактними платіжними картками «ПРОСТІР»

April 25, 2016

Відтепер кияни та гості міста можуть розрахуватися за проїзд у Київському метрополітені безконтактними картками національної платіжної системи «Український платіжний простір» (далі – «ПРОСТІР»). Можливість оплачувати проїзд у київській підземці безготівково прямо на турнікеті мають користувачі карток двох платіжних систем – MasterCard та «ПРОСТІР». 
Презентація запуску безконтактної оплати проїзду картками «ПРОСТІР» відбулася на станції «Золоті ворота». Безконтактними картками національної платіжної системи незабаром можна буде розрахуватися на всіх 52 станціях Київського метрополітену.
Національний банк України докладає максимум зусиль для створення в нашій країні привабливого клімату для масового використання платіжних карток та інших електронних платіжних засобів під час здійснення безготівкових роздрібних платежів.
«Київський метрополітен» – підприємство, яке підтримує впровадження якісних smart-технологій. У напрямі оплати послуг ми відходимо від жетона та переорієнтовуємося на безконтактні картки. Це дає змогу пасажирові економити як власні кошти, так і свій час.
Оплатити проїзд безконтактно дуже просто: достатньо лише піднести до платіжного термінала на турнікеті безконтактну платіжну картку і вартість поїздки буде автоматично сплачено без додаткових комісій та переплат.
 Щодня українці оплачують 14 тис. поїздок в Київському метрополітені безконтактними картками MasterCard. Ми вітаємо запуск приймання безконтактних карток національної платіжної системи в столичному метрополітені і переконані, що це сприятиме подальшому розвитку безконтактних платежів у транспортній інфраструктурі, даючи змогу українцям ще більше відчути переваги швидких, зручних і безпечних безконтактних платежів.
Розрахунок платіжними картками та пристроями з безконтактною технологією в столичній підземці було запущено в червні 2015 року в результаті співпраці компанії MasterCard, АТ «Ощадбанк» та КП «Київський метрополітен» та за технічної підтримки компанії АТ «Банкомзв’язок» та консорціуму «АСТЕК». Тоді Київ став п’ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго та Бухареста), де сплатити за проїзд у метро можна безпосередньо на турнікеті банківською карткою.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Za-proezd-v-metro-teper-mozhno-rasschitatsya-beskontaktnymi-platezhnymi-kartami-PROSTIR.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!