Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За куріння в заборонених місцях штрафуватимуть без попередження

August 2, 2016

З Кодексу про адміністративні правопорушення пропонують прибрати норму, відповідно до якої особа, яка курить в заборонених для цього місцях, може відбутися попередженням. Відповідно до парламентської ініціативи за такі дії буде передбачатися штраф в розмірі 20 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (340 грн.).
Такі пропозиції містяться в проекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму)» (№ 4030а).
Ініціативою передбачено встановлення єдиного і безальтернативного розміру штрафу за куріння в заборонених місцях. Нині ж такі дії можуть тягнути за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від 3 (51 грн.) До 10 (170 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також пропонується розширити перелік місць, в яких варто заборонити куріння, додавши до них таксі, вокзали, гуртожитки та готелі, а також підприємства всіх форм власності. Тепер же підприємства, готелі та вокзали повинні мати спеціальні місця для куріння, але цю норму пропонується виключити.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Za-kurenie-v-zapreshhennyx-mestax-budut-shtrafovat-bez-preduprezhdeniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!