Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За комунальні платежі можна буде розрахуватися сміттям

August 26, 2016

Обласна рада Дніпропетровщини затвердила нову стратегію поводження з твердими побутовими відходами. Вона передбачає можливість розрахунку за вивіз та захоронення відходів самими відходами: дніпряни, які будуть здавати сміття на переробку до спеціальних пунктів будуть отримувати платню на спеціальну муніципальну картку з якої можна буде розрахуватися за комуналку.
Стратегія передбачає роздільний збір сміття, оптимізацію витрат при транспортуванні до місця складання, оновлення парку техніки для вивезення сміття, а також вилучення цінних компонентів для їхньої вторинної переробки.
На кожній території будуть визначені місця збору вторсировини: пляшки, поліетилен, картон, папір. І житель, який буде здавати за ринковими цінами вторинну сировину в ці пункти, буде отримувати цю суму в залік по оплаті послуг з вивезення сміття. Відповідно, якщо хтось назбирав певний обсяг, і, йдучи на роботу, здав в правильне місце, він має право фізично не платити за вивезення сміття. Це і є нульовий тариф на вивезення сміття.
Окрім того, кожна територіальна громада сама зможе вибрати один з варіантів вирішення проблеми сміття: побудутувати власну переробну станцію та полігон чи відвозити у сусідню, а також яку саме організацію залучити до цього. Для вирішення останнього питання проведуть конкурс, переможець якого матиме можливість надавати послуги санітарної очистки території.
Пілотний проект скоро запустять у Зеленодольску та Іларіоново.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Za-kommunalnye-platezhi-mozhno-budet-rasschitatsya-musorom

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!