Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виплати за додаткове навантаження з виконання обов`язків тимчасово відсутнього держслужбовця

February 7, 2017

Виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов'язків тимчасово відсутнього державного службовця та за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов'язків за вакантною посадою державної служби передбачені статтею 50 Закону України від 10.12.15 р. № 889-VIII "Про державну службу".
Зазначені виплати встановлюються державним службовцям керівником державної служби за поданням їх безпосередніх керівників.
За додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов'язків за вакантною посадою керівника структурного підрозділу, його заступника або за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов'язків тимчасово відсутнього керівника структурного підрозділу (заступника керівника) виплати, на нашу думку, можуть здійснюватись державному службовцю за рішенням керівника державної служби за поданням керівника вищого рівня цього підрозділу.
Щодо можливості встановлення зазначених виплат керівнику структурного підрозділу та його заступнику у зв’язку з виконанням обов'язків тимчасово відсутнього державного службовця або за вакантною посадою державного службовця, то кваліфікаційними характеристиками керівних посад передбачено здійснення керівництва діяльністю відповідного структурного підрозділу та забезпечення ефективного виконання покладених на цей підрозділ завдань. Крім того, керівники розподіляють обов'язки між працівниками, координують і контролюють їх роботу, несуть відповідальність за якісне виконання ними завдань та обов'язків, а також надають методичну допомогу працівникам для виконання цих завдань та обов'язків.
Таким чином, керівник підрозділу (заступник керівника) має володіти знаннями, вміннями і навичками, необхідними для виконання завдань, покладених на цей підрозділ.
При виконанні керівником структурного підрозділу (заступником керівника) обов'язків за вакантною посадою державного службовця цього структурного підрозділу або на час його тимчасової відсутності виплати не проводяться.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vyplaty-za-dopolnitelnuyu-nagruzku-po-vypolneniyu-obyazannostej-vremenno-otsutstvuyushhego-gossluzhashhego.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!