Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виплати дивідендів акціонерним товариством будуть здійснюватись по-новому

May 20, 2016

НКЦПФР прийняла рішення від 12.04.16 р. № 391 " Щодо порядку виплати акціонерним товариством дивідендів".
Цей Порядок встановлює послідовність дій акціонерного товариства, професійних учасників депозитарної системи України з виплати акціонерним товариством дивідендів, порядок та строки перерахування дивідендів особам, які мають право на отримання дивідендів.
Зокрема, встановлено, що виплата дивідендів за простими акціями безпосередньо акціонерам здійснюється в порядку, встановленому наглядовою радою акціонерного товариства з урахуванням вимог, встановлених цим розділом, у строк, що не перевищує 6 місяців з дня прийняття загальними зборами рішення про виплату дивідендів. Загальні збори можуть прийняти рішення щодо виплати дивідендів у строк менший, при цьому виплата дивідендів за простими акціями здійснюється у строк, визначений таким рішенням.
Центральний депозитарій забезпечує здійснення виплати акціонерним товариством дивідендів через депозитарну систему України на підставі договору про обслуговування випусків цінних паперів, укладеного з акціонерним товариством.
Виплата дивідендів власникам, рахунки у цінних паперах яких обслуговуються на підставі договору з акціонерним товариством, здійснюється депозитарною установою в порядку та на умовах, визначених таким договором.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vyplaty-dividendov-akcionernym-obshhestvom-budut-osushhestvlyatsya-po-novomu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!