Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виплата дивідендів юрособою - платником ЄП: особливості

5 вересня 2016 р.

Як обчислюється авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів юрособою - платником ЄП, та за який період подається Податкова декларацію з податку на прибуток підприємств у цьому випадку?

Юридичні особи, які застосовують третю або четверту групу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у разі виплати дивідендів своїм акціонерам (вкладникам), зобов’язані нараховувати та вносити до бюджету авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 18% від суми виплачених дивідендів. Винятків щодо несплати авансового внеску, передбаченого п.п. 57.11. 2 п. 57.11 ст. 57 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ (далі – ПК) для юридичних осіб – платників єдиного податку третьої або четвертої групи ПКУ не передбачено.
Поряд з цим, юридичними особам - платниками єдиного податку за підсумками звітного (податкового) періоду (кварталу, півріччя, трьох кварталів, року), в якому здійснюється виплата дивідендів та сплата авансових внесків, подається Податкова декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.15 р. № 897, з відповідним заповненням рядка 20 Декларації та Додатка АВ до такої Декларації.
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 108.05.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vyplata-dividendov-yurlicom-platelshhikom-EN-osobennosti.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!