Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ВСУ зробив висновок про визнання частково недійсними електронних торгів

August 1, 2016

Загальна тривалість проведення електронних торгів становить 9 годин. Однак за умови надходження останнього цінової пропозиції за 5 хв. до закінчення терміну електронні торги автоматично продовжуються на 30 хв.
Таку правову позицію про визнання частково недійсними електронних торгів висловив Верховний Суд України у постанові від 6.07.2016, прийнятому в справі № 6-3131цс15.
Тривалість такого продовження не може перевищувати 6 годин і обчислюється саме з моменту завершення терміну, який чітко визначений.
Згідно п.2 разд.V тимчасового порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів, затвердженого наказом Міністерства юстиції від 16.04.2014 №656/5, в редакції, чинній на момент проведення електронних торгів, електронні торги починаються в установлений в інформаційному повідомленні про електронних торгах день і проводяться протягом одного робочого дня з 9:00 до 18:00. Якщо остання цінова пропозиція надійшла за 5 хв. до закінчення терміну, визначеного в абз.1 цього пункту, електронні торги автоматично продовжуються на 30 хв.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/VSU-sdelal-vyvod-o-priznanii-chastichno-nedejstvitelnymi-elektronnyx-torgov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!