Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Набув чинності Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

May 18, 2016

Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10.03.16 р. № 302, сьогодні офіційно оприлюднений в «Офіційному віснику України» за № 36, ст. 1430.
Цей Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування.
Зазначений Порядок визначає механізм формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для суб’єктів природних монополій, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування якої здійснюється НКРЕКП.
Положення зазначеного документа спрямовані на стимулювання підприємств до зниження енергоємності та оптимізації організації виробничих процесів. Механізм формування тарифів передбачає зниження навантаження на державний бюджет України та одночасно повинен забезпечити стале функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.
Постанова № 302 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 19.04.16 р. за № 593/28723.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vstupil-v-silu-Poryadok-formirovaniya-tarifov-na-centralizovannoe-vodosnabzhenie-i-vodootvod.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!