Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Незабаром підпишуть Генеральну угоду з профспілками

July 7, 2016

Робота з підписання нової  Генеральної угоди, що розпочалася ще за попереднього Уряду, тривала декілька років.
Востаннє Генеральна угода підписуваласьу 2011 році.  Вона відображала зовсім інші соціально – економічні реалії. Кількарічний переговорний процес щодо нової Генеральної угоди  проходив не просто.
Слід зазначити, що підписання Генеральної угоди із профспілками є одним  із пріоритетів Операційного плану Уряду на 2016.  Наразі завершено тристоронній переговорний процес Міністерства соцальної політики з  профспілками й роботодавцями.   Останні зауваження з боку профспілок були погоджені 4 липня нинішнього року.
Учасниками консультацій на підставі зроблених фахівцями Мінфіну і Мінсоцполітики розрахунків обговорено  варіанти підвищення мінімальної заробітної плати та скорочення грошового розриву між розміром посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду єдиної тарифної сітки і мінімальною заробітною платою.
За результатами обговорення зазначених питань вдалося досягти домовленостей щодо редакції останнього положення проекту нової Угоди, стосовно змісту якого залишалися розбіжності у позиціях Сторін органів виконавчої влади та профспілок.
Після врегулювання розбіжностей між Сторонами роботодавців та профспілок щодо змісту інших положень, що також стосуються питання оплати праці, текст проекту нової Угоди  наразі   готовий до парафування. І після того, як його остаточно  погодять всі Сторони, протягом тижня текст Угоди буде винесено на підписання. Угода встановлює гарантії соціального захисту в умовах підвищених тарифів, забезпечує покращення соціально-економічного стану трудящих, які працюють як в бюджетній, так і в не бюджетній сферах.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vskore-podpishut-generalnoe-soglashenie-s-profsoyuzami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!