Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Враження від конкурсу «Найкращий бухгалтер України» - Валентина Андрієнко

November 29, 2017

Валентина Андрієнко – головний бухгалтер Сумського національного аграрного університету, м. Суми.

Про враження від конкурсу «Найкращий бухгалтер України –2016»

У конкурсі я стала переможцем в номінації «Гордість професії». Хочу подякувати всім, хто надіслав на мою підтримку СМС. Повідомлень було 1 685! Також хочу подякувати організаторам за проведення такого заходу і відзначити позитивні моменти: своєчасний інформаційний супровід; обмін інформацією і досвідом; інтерв’ю з учасниками та переможцями, цікава тематика творчих робіт, яка наштовхує на роздуми. Сподіваюся ще не раз узяти участь у ваших конкурсах і конференціях.

Про вибір професії
Я виросла у маленькому місті, де були тільки бухгалтерське і педагогічне училища. Я вибрала перше, бо педагогом себе не бачила. Коли почала навчатися, зрозуміла, що зробила правильний вибір. Коли потім навчалась у виші (спеціальність «Облік та аудит»), завжди була активною студенткою і всім допомагала розбиратися із завданнями. Однокурсники мене слухали, розуміли, ставили запитання, на які я відповідала якось доступніше, з конкретними прикладами, ніж викладачі. З другого курсу я вже працювала бухгалтером. Зараз у мене стаж роботи бухгалтером – 17 років. Я не бачу себе в іншій професії. Мені подобається саме те, чим я займаюся. У мене насичене професійне життя. Робота головного бухгалтера – дуже творча. Треба завжди міркувати, під щось підлаштовуватися, приймати якісь адміністративні рішення. Тому доводиться включати всі можливості, не тільки бухгалтерські, але й юридичні, економічні, господарські. Саме тому я здобула другу вищу освіту – юридичну. Звичайно, у роботі мені допомагає видання «БАЛАНС-БЮДЖЕТ».

Про колектив
Мій колектив (29 співробітників бухгалтерії) – це моя опора і підтримка. Я завжди прагну (і керівництво мене в цьому підтримує) створити сприятливу атмосферу в колективі. Ми відзначаємо разом День бухгалтера, Новий рік, дні народження. Торік ми були у Львові, у цьому побували на Хортиці, в Асканії-Нова і на Федотовій косі на Азовському морі.

Про родину
Я народилася у звичайній робітничій родині. Батькам було майже по 40 років, тобто я пізня дитина, до того ж єдина: ні братів, ні сестер. Усього навчилась сама, батьки навіть не вчили зі мною уроки (тому що закінчили по 4 класи). Сама знаходила собі заняття – вокальні, танцювальні гуртки і спортивні секції (плавання). Може, завдяки тому, що ніхто зі мною не панькався, я рано зрозуміла, що всього потрібно досягти самій, не розраховуючи на чиюсь допомогу. Але шанс бути щасливою та успішною я отримала саме завдяки своїм мамі і батькові. Вони дали мені життя, виховали, допомогли здобути освіту, наставили на вірний шлях. Зараз я сама мама, виховую сина, йому 9 років. Стараюся приділяти йому багато уваги, тому що він дуже активна і спритна дитина, яка постійно шукає собі різні захоплення: від кулінарії до робототехніки.

Про захоплення
Щонеділі ми із сином знаходимо для себе цікаві майстер-класи, гуртки, вчимося чогось нового. Ходимо разом на всі прем’єри мультфільмів. А ще ми дуже любимо подорожувати, відвідувати якісь незвичайні місця не лише за кордоном, а й у нас в Україні. Одне із моїх давніх захоплень – спорт. Намагаюсь знаходити годину для занять фітнесом та плаванням.
Звичайно, у мене є подруги. Але, на жаль, не вистачає часу, щоб повною мірою насолодитися спілкуванням із ними.

Про чоловіків
Жити довго і щасливо вийде лише з тим чоловіком, який має такі ж цінності і погляди, як ви самі. Особисто для мене головне – здатність дати безпеку в усіх сферах життя і почуття гумору. Чоловік, який уміє жартувати і сміятися, асоціюється з відчуттям радості і щастя, поряд із ним піднімається настрійі минає негатив. Виникає враження, що він упевнений у собі, спокійний і знайде вихід із будь-якої ситуації. Не люблю в чоловіках боязкість, нерішучість, надмірну балакучість і невиправдану гординю.

Чим я можу пишатися
За характером я дуже відповідальна, з великими вимогами до себе і до оточуючих – вдома, на роботі. Маю організаторські здібності. Веду здоровий спосіб життя. Напевно, головне досягнення, яким я пишаюся – це моя завзятість та цілеспрямованість. Я вважаю, що будь-які досягнення починаються з особистих перемог над собою – лінню, страхами, невпевненістю тощо. Пишаюся тим, що усвідомлюю, хто я, і чітко розумію, чого я хочу. І не просто хочу, але й роблю конкретні кроки для досягнення своїх цілей.

Моє кредо
У житті було безліч ситуацій, які я не могла контролювати (наприклад, рішення інших людей). Але я могла по-різному поставитись до цього. Уміння не звертати увагу на думку та поведінку людей, які не відіграють у моєму житті жодної ролі, та відпускати негативні думки і рухатись вперед – це безцінний досвід, з якого я зрозуміла, хто для мене по-справжньому важливий. Я оточила себе людьми, які надихають, у яких можна чогось навчитись, з якими стаєш більш сильною та впевненішою. Успішні люди ніколи не перестають учитись. Вони роблять це на власних помилках та перемогах, а ще вони не бояться змінювати себе.

Мої побажання бухгалтерам усіх регіонів України
Тільки людина з великою витримкою може контролювати величезну кількість рахунків і цифр. Комусь здається, що це зовсім не важко, але насправді на бухгалтерові тримається весь облік, грошовий і матеріальний. При тому, що бухгалтерія – «жіноча» професія. Ми, жінки, повинні бути завжди в обоймі: встигати стежити за побутом, зберігати гармонійні стосунки в сім’ї й не допускати промахів у роботі. Для цього треба бути енергійним і невтомним, завзятим і турботливим. Я бажаю своїм колегам оптимізму, натхнення, хороших друзів, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги, віри у свої сили. Хай вас завжди оточує сімейний затишок, а в душі панує гармонія з навколишнім світом.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!