Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Повернення товару, втрати та розкрадання в алкогольно-тютюновій звітності

July 13, 2016

Яким чином у звітності щодо обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів (№ 1-ОА, № 1-ОТ, № 1-РА та № 1-РТ) відображається повернення та вибуття, не пов’язане з реалізацією (втрати, розкрадання тощо), алкогольних напоїв та тютюнових виробів?

 У разі повернення раніше придбаної продукції, її обсяги відображаються з від’ємним значенням у тих самих графах (придбання, надходження або реалізації) Звітів № 1-ОА, № 1-ОТ, № 1-РА, № 1-РТ де такі обсяги вже відображались у попередніх звітах при проведенні первинної операції, тобто: 

  • зменшують відповідні обсяги придбання, надходження або реалізації за звітний період на обсяги повернення;
  • ​ відображаються зі знаком мінус у разі, якщо обсяги повернення перевищують обсяги придбання, надходження або реалізації у звітному періоді. 

При цьому у графі «Примітка» до відповідного виду продукції зазначається обсяг та тип проведеної операції (наприклад: «повернуто реалізованих 0,123456 тис. дал, або повернуто отриманих 0,123456 млн. штук). 
Повернення продукції відображається у звітах про обіг алкогольних напоїв та тютюнових виробів за той звітний період, у якому відбулось таке повернення. Якщо операції з придбання, надходження або реалізації продукції та її повернення відбулись в одному звітному періоді, обсяги за такими операціями у Звітах № 1-ОА, № 1-ОТ, № 1-РА, № 1-РТ не відображаються.
Вибуття, не пов’язане з реалізацією (втрати, розкрадання тощо) алкогольних напоїв та тютюнових виробів відображається у графі «Примітка» Звітів № 1-ОА, № 1-ОТ, № 1-РА, № 1-РТ із зазначенням обсягів такого вибуття та наданням відповідних пояснень.
Таку відповідь розміщено у ЗІР, категорія 115.05.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vozvrat-tovara-poteri-i-xishheniya-v-alkogolno-tabachnoj-otchetnosti

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!