Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи виникає дохід у разі переведення коштів між рахунками одного платника?

23 листопада 2017 р.

Відповідно до пп. 2 п. 292.1 Податкового кодексу (далі – ПК) доходом платника єдиного податку (далі – ЄП) для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юрособи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПК.
Датою отримання доходу єдинника є дата надходження коштів платнику ЄП у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником ЄП акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Для єдинника третьої групи, який є платником ПДВ, датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
Для юридичної особи – платника ЄП третьої групи датою отримання доходу також є дата відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених ПК (п. 292.6 ПК).
Отже, оподатковані кошти є прибутком підприємства, тобто власними коштами платника ЄП третьої групи – юридичної особи, які залишаються в розпорядженні підприємства.
Ураховуючи вищевикладене, кошти, які після оподаткування переведені з рахунка платника ЄП третьої групи – юридичної особи на рахунок цього ж платника в іншому банку, не підлягають повторному обкладенню ЄП.

ДФС у Дніпропетровській області.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!