Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу

October 24, 2016

Уряд прийняв постанову від 19.10.16 р. № 718 "Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу".
Документом затверджено розміри посадових окладів та інших виплат грошового забезпечення керівному складу силових структур з числа військовослужбовців та осіб начальницького складу.
Зокрема, окремим категоріям посад військовослужбовців та осіб начальницького складу, які займають керівні посади, крім посадового окладу, виплачуватиметься:
- оклад за військовим (спеціальним) званням і надбавки за вислугу років, установлених у розмірі та порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців;
- надбавка за інтенсивність служби в розмірі до 100 відсотків посадового окладу; премія відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, передбачених у кошторисі на преміювання військовослужбовців (осіб начальницького складу) відповідного органу;
- грошова допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення;
- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення. Необхідність прийняття даного рішення виникла у зв'язку зі змінами розмірів та структури оплати праці керівних працівників державних органів, зумовленими прийняттям Закону України "Про державну службу".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Voprosy-denezhnogo-obespecheniya-otdelnyx-kategorij-voennosluzhashhix-i-lic-nachalstvuyushhego-sostava.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!