Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Військовий збір: відповідальність за несплату

October 24, 2014

ДФС нагадала, що за ненарахування, неутримання та/або несплату військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність, пеня та адміністративна відповідальність.

Так, ненарахування, неутримання та/або несплата податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 % суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 % суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Ті самі дії вчинені протягом 1095 днів втретє та більше, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 75 % суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Зазначені штрафи не застосовуються, коли ненарахування, неутримання або несплата ПДФО самостійно виявляється податковим агентом при проведенні перерахунку цього податку та виправляється в наступних податкових періодах протягом податкового (звітного) року згідно з нормами ПК.

Крім того, у день настання строку погашення податкового зобов`язання, визначеного податковим агентом при виплаті (нарахуванні) доходів на користь платників податків - фізосіб, та/або контролюючим органом під час перевірки такого податкового агента нараховується пеня.

Зокрема, пеня нараховується із розрахунку 120 % річних облікової ставки Нацбанку, діючої на день виплати (нарахування) доходів на користь платників податків - фізосіб.

Разом з тим, притягнення до фінансової відповідальності платників податків не звільняє їх посадових осіб за наявності відповідних підстав від притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Крім того, неутримання або неперерахування до бюджету сум ПДФО при виплаті фізособі доходів, перерахування ПДФО за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян - тягне за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб`єктів підприємницької діяльності у розмірі від 2 до 3 НМДГ.

Роз’яснення ГУ ДФС у м. Києві від 22.10.14 р.

Новини за темою:

Чи оподатковуються лікарняні військовим збором?

Чи обкладається військовим збором сума моральної шкоди найманим працівникам у зв’язку з рішенням суду?

Військовий збір: відповіді на актуальні запитання.

Чи утримувати військовий збір з орендної плати за землю?

Все про військовий збір! Порада від експерта редакції.

Звіт про військовий збір за III квартал 2014 року – за новою формою 1ДФ.

Очікуємо узагальнюючу податкову консультацію з військового збору.

Середній заробіток мобілізованих працівників підлягає оподаткуванню військовим збором. Як бути з ЄСВ?

Військовий збір не стягується з доходів ФОП.

Дивіденди не є об’єктом оподаткування військовим збором за винятком тих…

За сплату військового збору в серпні за місцезнаходженням відокремленого підрозділу не штрафуватимуть.

Змінили місцезнаходження: куди платити військовий збір?

Медичне страхування найманих працівників – об`єкт оподаткування військовим збором.

Коли не стягується військовий збір?

Як утримувати аліменти після запровадження військового збору?

Фінансова та адміністративна відповідальність за несплату військового збору.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!