Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

До уваги фізосіб – платників рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України!

December 22, 2016

Головне управління ДФС у м. Києві звертає увагу, що платниками рентної плати за користування радіочастотним ресурсом (далі – рентна плата) визначено загальних користувачів радіочастотного ресурсу України у розумінні Закону України "Про радіочастотний ресурс України".
При цьому, обов’язок із обчислення та подання розрахунку податкових зобов’язань з рентної плати покладено на його платників.
Після затвердження наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719 нової форми податкової декларації з рентної плати, вказана форма забезпечила можливість декларування зобов’язань з рентної плати для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які не зареєстровані як підприємці відповідно до ст. 55 Господарського кодексу України.
Таким чином, у фізичних осіб з’явилася можливість самостійного виконання передбаченого пп. 257.3.2 п.257.3 ст.257 ПКУ обов’язку із самостійного складання та подання податкових декларацій з рентної плати.
Нагадуємо, що згідно із п. 46.4 ст. 46 ПКУ, якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, всупереч нормам ПКУ з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації та у разі необхідності може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vnimaniyu-fizlic-%E2%80%93-platelshhikov-rentnoj-platy-za-polzovanie-radiochastotnym-resursom-Ukrainy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!