Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Внесено зміни до порядку надання пільг окремим категоріям громадян

July 7, 2015

Постановою КМУ від 26.06.2015 № 446 деталізовано період обробки інформації, яка дає право на пільги окремим категоріям громадян, у 2015 році. Так, органи соцзахисту визначають середньомісячний сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не пізніше вересня 2015 року, у подальшому — протягом десяти днів з дня отримання такої інформації.

У разі якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільги у разі визначення права у липні-вересні 2015 року — протягом шести місяців, починаючи з 1 липня 2015 року.

У разі якщо середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, органи соцзахисту письмово інформує пільговиків про те, що вони не мають права на отримання пільг і можуть звернутися за житловою субсидією.

 

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Vneseno-zmini-do-poryadku-nadannya-pilg-okremim-kategoriyam-gromadyan-1436256366

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!