Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Унесено зміни до Порядку відкриття (закриття) рахунків в органах Казначейства

July 5, 2016

Мінфін прийняв наказ від 01.06.16 р. № 520 Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України.

Зокрема, передбачаються такі зміни:
1. Дані, наведені в картці зі зразками підписів і відбитка печатки, повинні відповідати даним, що містяться в поданій клієнтом завіреній у встановленому порядку копії прийнятого згідно із законодавством наказу (розпорядження), у т.ч. вищої установи, або рішення відповідної виборчої комісії про результати місцевих виборів і протоколу сесії відповідної місцевої ради (для органів місцевого самоврядування) про призначення керівника в разі відсутності таких даних у Єдиному державному реєстрі у визначених законодавством випадках.
2. У разі зміни реквізитів рахунків клієнтів у зв’язку з переходом на обслуговування до іншого органу Казначейства в частині зміни коду та найменування органу Казначейства рахунки клієнтів закриваються на підставі заяви клієнта про закриття рахунків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vneseny-izmeneniya-v-Poryadok-otkrytiya-zakrytiya-schetov-v-organax-Kaznachejstva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!