Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Внесено зміни до форми Податкової декларації з ПДВ та Порядку заповнення ПН

June 24, 2016

Мінфін прийняв наказ від 25.05.16 р. № 503 " Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України".
Цим наказом внено зміни до форми Податкової декларації з ПДВ та у Порядок заповнення податкових накладних.
Так,  оновлено додаток 2 «Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)» та  додаток 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)». Зокрема, тепер для розшифровки від'ємного значення (ряд. 21 Декларації з ПДВ), потрібно буде вказати місяць, рік його виникнення та суму. Додаток 3 доповнено новою таблицею для розшифрування сум ПДВ, сплачених у попередніх і звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до Держбюджету.
Також зміни внесено в додаток 5 Декларації з ПДВ. Так, з таблиці 1 виключено із рядка «Інші» умовні ІПН контрагентів "300000000000" та "500000000000", а з таблиці 2 – "усього за основною ставкою та ставкою 7%".
У додатку 9 примітку «*» приведено у відповідність до ст. 209 ПКУ: "* Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових) періодів сукупно. Для новоствореного платника – звітний податковий період".
Крім цього, Порядок заповнення податкової накладної  зазнав змін в частині виписки зведених податкових накладних на операції з постачання електричної та (або) теплової енергії, вугілля та (або) продуктів його збагачення, які мають безперервний або ритмічний характер постачання. Тепер він містить норму аналогічну п. 44 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vneseny-izmeneniya-v-formu-nalogovoj-deklaracii-po-NDS-i-Poryadok-zapolneniya-NN

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!