Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливі роз`яснення ДФС на 24 березня 2017 року

March 24, 2017

Коди УКТ ЗЕД, новий відеоогляд ДФС, помилки при заповненні первинки, дотації для сільськогосподарських товаровиробників, відповідальність єдинників, новий сервіс ГФС - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

ПДВ

Лист ДФС від 13.03.17 р. №5155 /10/26-15-12-01-18

 

ДФС про коди товарів УКТ ЗЕД у РК до ПН

 

При здійсненні платниками податку з 1 січня 2017 року операцій з постачання товарів у податковій накладній в обов'язковому порядку зазначається код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних і імпортних товарів - 10 знаків, для інших товарів - не менше 4 знаків).

ДФС у Чернівецькій області

Нова декларація з ПДВ: черговий відеоогляд ДФС

Висвітлено  заповнення у податковій накладній умовних кодів товарів, що оприлюднені 14 березня на офіційному порталі ДФС України, у розділі «Довідники».

Лист ДФС від 22.02.17 р. №3653/6/99-99-15-03-02-15

Помилка в коді УКТ ЗЕД: податкового кредиту не буде

Податкова накладна, яка містить помилки у коді товару згідно з УКТ ЗЕД, не дає змоги ідентифікувати здійснену операцію. А отже, вона не може бути підставою для віднесення сум ПДВ, зазначених у ній, до податкового кредиту.

Єдинники

ДФС у Закарпатській області

Порушення умов перебування на другій групі єдинником. Яка відповідальність?

Надання послуг платникам податків, що застосовують загальну систему оподаткування, є порушенням умов перебування фізичної особи-підприємця, яка застосовує спрощену систему оподаткування, передбачених пп. 2 п. п. 291.4 ст. 291 НКУ.

ДФС в Одеській області

Реєстрація нового виду діяльності юрособою – єдинником третьої групи

 

Одним із випадків, коли платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, є здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку.

Дотації

ДФС у Харківській області

До уваги сільськогосподарських товаровиробників

 

Заява заповнюється та подається в електронній формі або у паперовому вигляді протягом п'яти календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової звітності з ПДВ, встановленого для місячного податкового (звітного) періоду. Тобто перші заяви можуть бути подані починаючи з 21.03.2017.

Перевірки

ДФС у Луганській області

Строки подання податкової декларації для фізичних осіб можна подовжити

 

Граничні строки для подання, зокрема, податкової декларації, підлягають продовженню керівником контролюючого органу (його заступником) за письмовим зверненням платника податків. 

Сервіс

ДФС в Запорізькій області

Знайти інформацію стосовно бізнес-партнерів можна на веб-порталі ДФС України

На офіційному веб-порталі ДФС України (www sfs.gov.ua) створений банер «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу.

Джерело: 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!