Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливі роз`яснення ДФС на 2 грудня 2016 року

December 2, 2016

Оподаткування новорічних подарунків, нові рахунки для сплати ЄСВ, заповнення декларації з ПДВ, МСФЗ 9, акцизний податок - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

ПДФО

ДФС у Львівскій області

Подарунки до новорічних та різдвяних свят. Як бути з оподаткуванням?

Вартість святкових подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи, отриманих дітьми згідно з цим Законом від перелічених установ і організацій, не включається до оподатковуваного доходу громадян, які є батьками. Разом з тим такі доходи мають бути зазначені у формі № 1дф незалежно від їх оподаткування. Їх слід відобразити під ознакою доходу «160».

ЄСВ

ДФС в Житомирській и Херсонській областях

З 1 грудня оновлено рахунки для сплати ЄСВ у Житомирській та Херсонській областях

З 1 грудня 2016 року відкриті нові рахунки за балансовим рахунком 3719 "рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування

ПДВ

Підкатегорія 101.20 «ЗІР»

Заповнення декларації з ПДВ у разі коригування від’ємного значення за результатом УР або перевірок

У разі заповнення рядка 16.3 декларації у графах окремій таблиці зазначаються дата складання податкового повідомлення-рішення та присвоєний контролюючим органом номер податкового повідомлення-рішення.

Підкатегорія 101.20 "ЗІР"

Про заповнення рядків 4.1 або 4.2 декларації з ПДВ

При заповненні рядка 4.1 та/або рядка 4.2 декларації з ПДВ обов'язковим є подання «Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» (додаток 5).

Акциз

ДФС в Дніпропетровській області

«Оподаткування акцизним податком»

Сеанс телефонной связи «горячая линия» начальника управления организации работы ГУ ДФС в Днепропетровской области Манушак Осиповой на тему: «Налогообложение акцизным налогом»

МСФЗ

Лист НБУ від 15.07.2016 № 60-0005/59146

Запровадження МСФЗ 9: роз'яснює НБУ

Рада з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку 24 липня 2014 року опублікувала остаточну редакцію нового Міжнародного стандарту фінансової звітності 9 "Фінансові інструменти" (далі - МСФЗ 9), який є обов'язковим до застосування з 01 січня 2018 року і замінює Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку 39 "Фінансові інструменти: визнання та оцінка"

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vazhnye-razyasneniya-GFS-na-2-dekabrya-2016-goda

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!