Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні запустять нову модель продажу держактивів

July 6, 2016

В Україні готують до запуску нову модель продажу держактивів: децентралізовану електронну систему аукціонів e-Auction 3.0, яка базується на технології Blockchain — на цій же основі працює криптовалюта Bitcoin.
Ідея створити e-Auction 3.0 з'явилася після успіху Prozorro, яка заощадила державі 1,4 млрд грн. Зараз система вже готова, перші торги по ній пройдуть в Одесі 7 липня.
Ми продамо через аукціон вхідний квиток на велику IT-конференцію. Його початкова ціна — 10 дол. Учасники торгів будуть її піднімати. Виручені кошти підуть на розвиток е-Аuction 3.0. Це буде перший в світі Blockchain-аукціон.
Очікується, що система допоможе державі залучити приватних посередників — онлайн-майданчики — в сферу приватизації та оренди держактивів, продажу ліцензій.
Це підтягне в Україні приватних інвесторів, які хочуть купити майно по зручним та зрозумілим їм відкритим схемами. Державі не доведеться витрачатися на проведення аукціонів. Крім того, ідея, що лежить в основі самої технології, — децентралізація управління — не дозволить будь-кому на будь-якому етапі втручатися в хід торгів. Журналісти зможуть теж зареєструватися в системі та переглянути історію угод. Ми називаємо її "електронний молоток".
Незабаром до e-Auction 3.0 приєднаються Хмельницька, Львівська, Рівненська та інші області. Також в цьому зацікавлений Державний комітет земельних ресурсів. Але щоб реалізовувати земельні ділянки через онлайн-аукціон, необхідно внести зміни в законодавство.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraine-zapustyat-novuyu-model-prodazhi-gosaktivov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!