Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні видали першу електронну ліцензію на будівництво

July 27, 2016

Держархбудінспекція здійснила видачу першої електронної ліцензії на будівництво в Україні. Це стало можливим в результаті впровадження електронної системи для подачі документів на отримання ліцензії на будівництво.
Дана система поширюється на суб'єкти господарювання, які будують об'єкти IV-V категорій складності. Вона допоможе підприємцям отримувати нові ліцензії онлайн, а також вносити зміни в уже діючі ліцензійні документи.
Електронна система дозволяє подавати документи 24 години і 7 днів на тиждень через Інтернет, витративши на це не більше кількох хвилин.
Автоматичний контроль правильності заповнення документа допомагає уникнути помилок здобувачеві ліцензії. Також передбачено інформування ліцензіата по етапах розгляду його документів.
Ліцензіат, який одержав першу електронну ліцензію, подав документи онлайн, не приїжджаючи до Держархбудінспекції. Таким чином, в процесі подачі документів він заощадив мінімум чотири дні і при цьому отримував по електронній пошті актуальну інформацію про стан розгляду справи.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraine-vydali-pervuyu-elektronnuyu-licenziyu-na-stroitelstvo.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!