Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні планують ввести гендерне бюджетування

December 7, 2015

В Україні буде вводитися нова практика розподілу бюджету – як на регіональному рівні, так і на рівні міністерств, на основі аналізу потреб груп громадян для оптимізації розподілу коштів.

Про це під час конференції повідомила керівник проекту “Гендерне бюджетування в Україні” Майя Босніч.

“Вже два роки ми працюємо в цьому напрямку. Фінальною метою є збільшення економічної ефективності за рахунок того, що будуть враховані потреби всіх громадян. Введення гендерного фінансування враховуватиме специфічні потреби у жінок і чоловіків, юнаків і дівчат, людей з міст чи сіл, тобто при формуванні бюджету мають враховуватися їхні потреби. Кінцевою метою буде створення можливостей в областях, міністерствах, щоб розподіляти фінансування”, – зазначила Майя Босніч.

Зазначимо, проект “Гендерне бюджетування в Україні” розрахований на 5 років, він фінансується Шведським міжнародним агентством міжнародного розвитку, а очолює процес впровадження нових аспектів при створенні бюджетів Міністерство фінансів України.

“Гендерне бюджетування відкриває бюджет. Отримавши статистичну інформацію ми зможемо оптимально спрямувати фінансування. Результативні показники будуть висвітлювати ефективність надання державних послуг. Ми вважаємо, що дуже важливим внеском має бути впровадження гендерного бюджетування”, – додала представник департаменту державного бюджету Міністерства фінансів Олена Михайленко.

ДЖЕРЕЛО: http://uteka.ua/channels_store/publication/V-Ukraini-planuyut-vvesti-genderne-byudzhetuvannya-11923

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!