Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україні можуть створити гібридні суди

June 9, 2016

Учасники круглого столу з питань правосуддя перехідного періоду в Україні запропонували Президенту та Уряду рекомендації, які передбачають запровадити так звані гібридні суди із законодавчо закріпленою процедурою залучення до їх складу іноземних суддів.
На думку експертів, необхідно імплементувати принципи правосуддя перехідного періоду у практику державного управління. Зокрема, пропонується на рівні провідних наукових установ ініціювати аналіз світового досвіду та здійснити оцінку нагальних проблем, які потребують національного підходу до імплементації принципів правосуддя перехідного періоду.
Відповідними рекомендаціями також запропоновано:

  • визначити на рівні судової та правоохоронної системи необхідність єдиних підходів щодо визнання осіб, які постраждали від подій на Сході, жертвами збройного конфлікту;
  • забезпечити якість процесу досудового розслідування, щоб особи, які винні у вчиненні воєнних злочинів, не уникнули переслідування, яке передбачене законом;
  • ініціювати на рівні вищих судових інстанцій проведення узагальнення судової практики у справах, пов’язаних із збройним конфліктом, щоб виробити єдину позицію держави для цієї категорії справ.

Джерело: .

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!