Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Україну насувається зниження тарифів на мобільний зв`язок

August 1, 2016

Українські мобільні оператори знизять вартість своїх послуг в наступному році. Причиною такого рішення є істотне зменшення їх клієнтської бази.
Три головних гравця на ринку мобільних операторів втрачають клієнтів через те, що ті поступово відмовляються від двох сім-карт. Така тенденція спостерігається з початку цього року. Абоненти не здатні платити відразу за два номери.
Оператор lifecell з початку 2016 року втратив близько мільйона своїх абонентів. «Київстар» звітність не публікував, але зниження клієнтської бази його також торкнулося. Невеликий підйом був тільки у МТС (Vodafone) завдяки спекулянтам, які продавали номера в Європі.
Крім цього, Національна комісія з питань регулювання зв'язку знизила ставку доступу на мережі мобільних з 36 коп до 23 коп за хвилину. В кінці цього року планується ще одна реформа - вона знизить ставку фактично до нуля. Таким чином мобільний зв'язок в Україні стане фактично вільним.
Також оператори відзначили, що будуть робити акцент не на дзвінках, а на інтернеті. У мережі онлайн абонент не має обмежень, навіть якщо його співрозмовник користується іншим оператором.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-Ukraine-gryadyot-ponizhenie-tarifov-na-mobilnuyu-svyaz

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!