Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В судах встановлюють термінали для сплати судового збору

September 20, 2016

У Київському апеляційному адміністративному суді встановлено термінал для сплати судового збору. Це перший термінал в Україні, який розроблено спеціально для людей з обмеженими фізичними можливостям, а встановлено на виконання рішення Ради суддів України від 05 червня 2015 року № 54, яким схвалено Програму "Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями".
Зазначена програма розроблена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів "Правозахисна спілка інвалідів" з метою покращення доступу до правосуддя, забезпечення рівних прав для усіх категорій громадян та інтеграції сучасних інформаційних технологій у роботу судів. Документ розроблений із дотриманням норм діючого законодавства та у відповідності до Стратегії розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 роки.
Це унікальна розробка українських виробничників, що має рухливий монітор, який фіксується у двох позиціях - на рівні зросту дорослої людини і на рівні людини в інвалідному візку. Через термінал можна сплатити судовий збір, штрафи ДАІ, поповнити мобільний телефон та отримати інформацію про роботу суду, де встановлено термінал.
За інформацією, отриманою від місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції, територіальних управлінь ДСА України, вже підписано 10 договорів про облаштування приміщення судів подібними інформаційно-платіжними терміналами. Найближчим часом 15 терміналів буде встановлено у судах Дніпропетровської області, на черзі Кіровоградська, Херсонська та Рівненська області, вирішується питання з територіальним управлінням ДСА України у місті Києві.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/V-sudax-ustanavlivayut-terminaly-dlya-oplaty-sudebnogo-sbora

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!