Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У випадку звільнення працівника розрахунок № 1ДФ не подається

May 15, 2014

Особи, які відповідно до ПК мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (форма № 1ДФ). Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
Графа 7 «Дата звільнення з роботи» заповнюється тільки на тих фізосіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізосіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.
У разі неодноразового прийняття фізособи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.
У графі 6 «Дата прийняття на роботу» відображається дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізособи на роботу, наприклад, якщо дата прийняття 17 квітня 2014 року, то у графі 6 потрібно вказати «17.04.2014».
Враховуючи викладене вище, у разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника, податковий розрахунок за формою № 1ДФ не подається та графа 7 «Дата звільнення з роботи» такого розрахунку не заповнюється.

За матеріалами загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (103.25).


Новини за темою:

Форма № 1 ДФ: основні правила заповнення

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!