Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В Раді зареєстровано законопроект щодо додаткових зобов`язань України в рамках СОТ

October 23, 2015

Президент України Петро Порошенко зареєстрував у Верховну Раду законопроект №0069 «Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Марракешської угоди про створення Світової організації торгівлі». 

22 жовтня документ відправлений на розгляд Комітету ВР у закордонних справах.

«Цілями ратифікації Протоколу та застосування Угоди є зменшення часу та вартості митного контролю, підвищення прозорості та ефективності операцій державних органів, збільшення торговельних потоків, державних доходів і прямих іноземних інвестицій, зниження рівня корупції», — йдеться в пояснювальній записці.

Крім того наголошується, що зниження торгових витрат при імплементації положень угоди складе 16,5% загальних витрат для країн з низьким рівнем доходу.

Відповідно до даних ОЕСР, потенційне зниження торговельних витрат при імплементації положень Угоди становить 16,5% загальних витрат для країн з низьким рівнем доходу, 17,4% для країн з низько-середнім рівнем доходу, 14,6% для країн з рівнем доходу вище середнього та 11,8% для країн ОЕСР.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/V-Radi-zareyestrovano-zakonoproekt-shhodo-dodatkovix-zobov%27yazan-Ukraini-v-ramkax-SOT-10604

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!