Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У ProZorro з`явилася функція контролю за оплатою по договорах публічних закупівель

July 18, 2016

В електронній системі публічних закупівель ProZorro з’явилася довгоочікувана функція перевірки оплати за контрактом. Завдяки зусиллям Мінекономрозвитку, команди ProZorro, Міністерства фінансів, системи Є-Data і проекту .007, кожен бажаючий може ознайомитись не тільки із текстом контракту, який було підписано з переможцем тендеру, а ще й дізнатися, чи була проведена по ньому оплата.
Дані щодо оплати контрактів, як і решту документації по тендеру, можна знайти на сторінці тендеру на сайті prozorro.gov.ua. Додавання цієї функції було одним із побажань, які найчастіше звучали від представників бізнесу, оскільки довгі роки формувався стереотип, що держава є поганим платником.

Функція контролю оплати була розроблена представниками Є-Data і проекту .007, які дозволяють у режимі он-лайн відстежувати платежі, які проводяться через державне казначейство, а також збирати аналітику таких платежів за підприємствами, регіонами, ключовими платниками тощо.
Головним завданням у процесі інтеграції було поєднати інформацію по конкретних контрактах у системі ProZorro із інформацією по сплаті за цими контрактами Держказначейством. Окрім технічного боку робіт, величезних зусиль потребувало бюрократичного узгодження процедур. Їх швидкому завершенню спряла, в тому числі, підтримка і сприяння Кабінету Міністрів. Рішення максимально сприяти інтеграції реєстрів і відкритих баз даних в систему ProZorro було затверджене під час засідання Уряду 1 червня.

Презентація функції контролю сплат доступна за посиланням: http://bit.ly/29B8aJo

Докладніше дивись за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/U-ProZorro-zyavilasya-funkciya-kontrolyu-za-oplatoyu-po-dogovorax-publichnix-zakupivel

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!