Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Порядок формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів зазнав змін

6 вересня 2017 р.

Унесено зміни до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 22.12.11 р. № 1691.
Документ виклав у новій редакції форму Реєстраційної картки розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів).
Також установлено, якщо одержувач бюджетних коштів не перебував у мережі три попередніх бюджетних періоди та не включений до мережі на поточний бюджетний період, а також не має залишків бюджетних коштів на рахунках і бюджетної заборгованості, орган Казначейства, в якому він зареєстрований, закриває відповідну Реєстраційну картку в Єдиному реєстрі.
Орган Казначейства може перереєструвати одержувача бюджетних коштів в Єдиному реєстрі на підставі поданих ним документів, визначених п. 2.1 гл. 2 зазначеного Порядку. При цьому код за Єдиним реєстром не змінюється.
Якщо розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів) не включений до мережі протягом десяти попередніх бюджетних періодів, орган Казначейства, у якому він зареєстрований, виключає до 1 березня наступного бюджетного періоду інформацію щодо такої установи з бази даних Єдиного реєстру. При цьому код за Єдиним реєстром може бути використаний для реєстрації інших розпорядників бюджетних коштів (одержувачів бюджетних коштів).

Наказ Мінфіну від 27.07.17 р. № 664 набув чинності з 05.09.17 р. («Офіційний вісник України» від 05.09.17 р. № 69).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!