Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

В прикордонному відомстві стартує операція «Чисті руки»

May 16, 2016

Державна прикордонна служба України активно продовжує комплекс заходів щодо протидії корупції та зловживанням персоналу. Ця робота не носить формального характеру, а направлена на досягнення реального результату: цілковите знищення корупційних схем. З цією метою у відомстві розроблено антикорупційну програму,  сплановані і проводяться відомчі заходи і заходи до яких залучаються міжнародні інституції та громадські організації.

У пунктах пропуску постійно проводяться опитування громадян з питань якості прикордонного контролю та з метою виявлення можливих зловживань. До речі, такі опитування проводять іноземні спеціалісти, аби уникнути упереджених оцінок та отримати об’єктивну оцінку справ.

Вже цього року було організовано кілька інформаційних компаній, направлених на те, щоб громадяни, які перетинають кордон, розуміли свою відповідальність та не провокували прикордонників на корупційні дії. Як результат, якщо минулого року було зафіксовано 275 випадків дачі прикордонникам хабара, то за 4 місяці 2016 року – майже 150.

Крім цього, з врахуванням нових загроз Держприкордонслужба розпочинає операцію «Чисті руки», яка направлена на виявлення та остаточне викорінення корупційних схем та елементів у своїх лавах. Операція передбачає низку заходів серед яких і раптові перевірки у пунктах пропуску, повна заміна складу змін прикордонних нарядів, активізація взаємодії з іншими правоохоронними органами та інші.

Нагадаю, що лише цього року з ініціативи відомства вже викрито 26 злочинів, що містять ознаки корупції. За результатами перевірок внутрішніх перевірок за різноманітні порушення з відомства за негативними статтями звільнено 337 особи, у тому числі 248 – за службовою невідповідністю, 13 – з позбавленням військового звання. 240 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Державна прикордонна служба в черговий раз наголошує, що курс на очищення від корупції є незмінним, а кожна посадова особа у разі вчинення правопорушення буде відповідати згідно з чинним законодавством.

Джерело: https://uteka.ua/publication/V-pogranichnom-vedomstve-startuet-operaciya-CHistye-ruki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!